BD Harlequin Andrea Edwards - Bridal Circle Serisi 02 - Ateşle Oynamak

'E-Kitap' forumunda aysekoc tarafından 9 Mar 2011 tarihinde açılan konu

1. aysekoc

aysekoc New Member

Heather Mahoney...Evham ve korkular içinde büyümüş bir kadın.Fırtınalı havada başına yıldırım düşmesinden korkarak dışarı çıkmaz:p,boğazı tıkanacağı korkusuyla yemekte konuşmaz:p,zehirli örümcekler için yanında devamlı antiseptik taşır:p.
    Alex Waterstone...Çocukluğunda kasabanın:cool:,yetişkinliğinde de organize suç örgütlerinin:cool: başbelası kesilmiş bir özel ajan:cool:.En büyük tutkusu tehlike:cool:.
    Birbirlerine taban tabana zıt bu iki karakter komşu olurlarsa ne olur?Üstelik biri diğerinden korkularını,ötekiyse asıl kimliğini gizlemeye çalışıyorsa?
    Üniversitenin öğretim görevlisi kimliğindeki gizli ajan,olgun kadın kimliğindeki çocuksu ilkokul öğretmenine karşı...
    Ve aşk!:gül: Aşkın bu tablo içinde nasıl bir yeri olabilir dememek gerek:füü:.

BRIDAL CIRCLE SERİSİ

1-IF I ONLY HAD A…HUSBAND - Penny Donnelly & Brad Corrigan
    2-SECRET AGENT GROOM - Heather Mahoney & Alex Waterstone ATEŞLE OYNAMAK
    3-PREGNANT & PRACTICALLY MARRIED - Karin Spencer & Jed McCarron

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.
    Bu kitabı hastalıkla uğraşan arkadaşlarımız hilal ve nerissa'ya ithaf ediyorum çabuk iyileşin canlarım:Lv:

sezergul, raycad, Muarwin ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Kızımı obsesif kompülsif bozukluğu olan bir hanım demek:D (örümcekten kim korkmaz yahu:p) oğlumuz da korkuları gizli kalan kişi oluyor sanırım. E Allah mes'uuud bahtiyar etsin diyor onlara Tarkan'dan 'Oynama Şıkıdım' şarkısını armağan ediyorum.(Ayseciğim Ajdar'dan hazetseydin 'çikita' yollardım:D)
    Konusu çok keyifli ellerine sağlık canım. Hamarat kızlarsınız vesselam.

reyhan birol ve asee bunu beğendi.
  3. aysekoc

aysekoc New Member

Tanıtımı sen yapsaydın eminim çok komik olurdu canım

reyhan birol ve asee bunu beğendi.
  4. YıldızlıAtlas

Ben okurken kendime tanıttım zaten. Seninkilerde komik;) Bu karton karakterler hayal gücümü tetikliyor. Yeşilçamı ve hollywood'u ti'ye alan filmler vardır ya hani,ben de bdleri ti'ye alan bişeyler yazmalıyım. Bütün bd kilişelerini bir öyküde topladım mı tamamdır. Ama adamlar hem italyan hem yunanlı hem kovboy olmuyor soy ağacına dağıtayım ben bunu. İtalyan dedenin yunanlı üvey baba elinde büyüyen dehşet vahşet yakışıklı,dünyanın çekim gücünden 10 kat daha çekici bir kovboy olacak kahramanım. Kızımıza henüz karar veremedim. Üzerinde fazla düşünmeme gerek yok. Bir iki bd daha okusam tamamdır:D

5. as_per

as_per New Member

teşekkürler

6. deniz0404

deniz0404 Well-Known Member

teşekkürler

7. rosado

rosado Active Member

çok teşekkürler

8. darian

darian Well-Known Member

teşekkürler

9. angel8793

angel8793 New Member

teşekkürler

10. aysekoc

aysekoc New Member

dur yardım edeyim,ilk olarak kesinlikle bakire olacak çok güzel olmayan gizemli ,adamların başını döndürecek kadar masum,bide kütüphanecilik okumuş ingiliz olucak (yani sıkıcı ötesi bişey)

11. TJN

TJN New Member

mutluluklar hep senınle olsun

12. aykax

aykax Member

teşekkürler

13. aysekoc

aysekoc New Member

çok teşekkür ederim canım,hep birlikte mutlu olalım inşallah.:canim:

14. kbr

kbr Active Member

teşekkür

15. YıldızlıAtlas

Koydum kafaya yazıcam:) not aldım bunları da:D Benim neyim eksik Helen Bianchin'den Jessica Hart'tan Penny Jordan'dan:cool: Adımı da fiyakalı bi'şey yaptım mı tamamdır. Yanlış anlamalar, kötü niyetli kişiler de eklendi mi tamamdır. Tabii ben +18 bölümleri yazamayabilirim:$öhüüm. Müstear ad kullanmak lazımm:füü:

16. aysekoc

aysekoc New Member

evet kimse anlamamlı senin yazdığını:füü: ayıp diye bişey var dimi:zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha:

17. karamell

karamell New Member

teşekkürler

18. fosilll

fosilll Well-Known Member

Ayse canim:canim: yine karakterlerin kisilikleri kendi iclerinde münhasir sahsiyetler:zuhaha: ben ´ne dedim simdi bilen beri gelsin:zuhaha:
    Neyse sekerim pek bir hamaratsin vesselam kadinlarin özelligidir bu:füü:
    (Dün isteyken is yerini gezmeye patronun partiden kodaman arkadaslari esleriyle geldiler neyse birisinin esiyle ben tanisiyordum hanim yanima gelip ;)ne zamana kadar calisacaksin diye sordu :füü:bende daha bir saatim var dedim karsida patron olacak kisilik lafa karisti telefonda konusmasa daha erken bitirir dedi bende laf mi yok yapistirdim lafi :zuhaha:patron ben iki isi bir arada yapabilirim hem konusur hem calisirim dedim kadinlar aynen söyle dedi:hih: kadin iste yapar :zuhaha: adamlar dumur oldu:zuhaha:)
    Neyse demek istedigimi anlatabildim galiba sanirsam:zuhaha:
    Gönlüne saglik:Lv::canim:

19. cicibici1

cicibici1 New Member

teşekkürler

20. aysekoc

aysekoc New Member

Evet anladım canım ben hem çalışıp hem kitap tarayabiliyorsam sende telefonla konuşurken çalışabilirsin dimi biz kadınız ayol yaparız:hih:

Bu Sayfayı Paylaş