BD Gelişim Anne Mather - İkimiz İçin Bir Cennet

'E-Kitap' forumunda EBRU_ tarafından 8 Nis 2011 tarihinde açılan konu

1. EBRU_

EBRU_ <b>yorgun akrep</b>

Babasının arkadaşına karşı duyduğu aşkın umutsuz olduğunu biliyordu Caroline. Çünkü adam evliydi. Üstelik karısı da onu çok seviyor ve onsuz yapamıyordu. Onların mutluluklarını yıkmak istemeyen Caroline'e, Meksika'da iş bulmak çok cazip gelmişti bu yüzden. Memleketinden binlerce kilometre uzakta ve herşeyiyle kendisine yabancı olan insanların arasında yaşayacak, Don Esta- ban de Montejo'nun kızına öğretmenlik yapacaktı. Oysa Caroline'i orada Ingiltere'dekinden daha kötü bir durum bekliyordu. Bu çok köklü ve karmakarışık ilişkilerin rıüküm sürdüğü ailede, Don Estaban'ın kardeşi Luis dışında herkes bir garipti. Ne var ki ömrünün geri kalan kısmını bir ma-nastırda papaz olarak geçirecek olan Luis de ula-şamayacağı kadar uzaktı genç kıza...

Açılmış İçerik:
    indir

İLKBEN, reyhan birol, SABAR ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

kıtabın konusu dallas mubarek :p
    coralıne nerdesın cabuk gel coz bu kıtabı neler olucak kım kımdır yazbıze :D
    ebru emegıne saglık yne bıze cok degerlı eskı gelısımden bır bd kazandırdın
    emeğine yüreğine sağlık :gül:

3. nedenkineyaa

nedenkineyaa Active Member

teşekkürler

reyhan birol bunu beğendi.
  4. dzida75

dzida75 Active Member

ellerine sağlık ebru :)

5. szr

szr New Member

teşekkürler

reyhan birol bunu beğendi.
  6. burak05

burak05 Well-Known Member

kitabın konusu güzelmiş kız akıllılık edip iyiki evli erkekten uzaklaşmış ellerine sağlık canım teşekkürler

asee bunu beğendi.
  7. deniz0404

deniz0404 Well-Known Member

teşekkürler

8. positif

positif Active Member

bizi merak içinde uyandıran bir bd kız kime aşık ben pek bilmem ama papazlar da insan olsa da aşık olabilecek şeyler mi???? :D merakla bekliyorum benm sorularımın cevaplarını... hadi hayırlısı okuyak da görek inş:D emeklerine sağlık:)

9. nneslihan

nneslihan Well-Known Member

teşekkürler:gül:

10. bega

bega Active Member

gelişim beyaz dizi görmek çok hoş ,teşekkürler

11. anubis

anubis New Member

çok teşekkür ederim:)

12. esrasinem

esrasinem Member

Cok tesekkürler...emeğine sağlık...:sak sak::sak sak::gül:

13. ametist78

ametist78 Well-Known Member

emeğinize sağlık teşekkürler

14. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize sağlık...gelişim yayınları eski bd harikasınız...

15. taita

taita Well-Known Member

teşekkürler ebrucum.eline koluna sağlık

16. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

17. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Don Esteban'ın papaz olmaya niyetli kardeşi Don Diego De La Vega(pardon o zorroydu dimi:p) Don Luis de bilmem ne! kızımızı görünce kesinlikle bundan vazgeçmiştir. Evli bir erkeğe aşık olma bahtsızlığını yaşayan Caroline(Aman ha Coraline değil:D) kendini brezilya pembe dizilerine taş çıkartacak bir karmaşa içinde bulur. Papaz cüppesini giymesine az kalan kalan Don Luis bilmem ne! kızımızı yeğenine ders verirken görünce kontrolden çıkan şehvetine hakim olamayarak direksiyonu kızımıza doğru kırar. Köklü ve karmaşık ilişkiden kastımız aslında Don Esteban'ın halasının teyzesinin beslemesinin market kasiyerinin oğlu olan kardeşliği Don Luis bilmem ne!nin evlat edinildiğini bilmemesinden kaynaklanan karışıklıktır. Don Luis bilmem ne! bunu öğrendiğinde köfte dudaklarını sarkıtarak gözyaşlarına boğulurken sahneye giren Ediz Hun 'senin annen bir nnnnnelekti nnnnavrum' diyerek mevzuya limon sıkıp Caroline'e yanaşır. Sonrasını anlatmıyorum kızlar. Keyfinize bende limon sıkmayayım:D
    Serres alternatifini ben sana anlatırım güzelim yanaş hele yamacıma:D
    Ebrucum ellerine sağlık. Don Luis bilmem ne! papaz olunca haber ver. Şeytan çıkarmak için lazım bize varsa iki damacana kutsal su lazımdı da. Bu arada papaz büyüsünüde çözebiliyormuymuş bilek. Ekstra iş çıkarsa haberdar ederiz.:füü:
    Bu arada kapağı atlamışım hemen dönüş yapıp baktım. Tam yeşilçamlık bir kapak. Bende diyordum Ediz Hun ne alaka:D Poza bittim. Kafa kafaya vermiş fasulyenin faydalarını düşünüyorlar sanırım. Beyin fırtınası iyidir. Dönelim yine fasulyenin faydalarınaa...

çikolatacı bunu beğendi.
  18. voemdoil

voemdoil New Member

teşekkürler

19. uykız

uykız Active Member

teşekkürler ilginç bir konusu varmış

20. rosado

rosado Active Member

çok teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş