Beğen eklentisi hakkında

'Forum Hakkında' forumunda Özgür tarafından 8 Tem 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Arkadaşlar teşekkür eklentimizin değişik bir versionu olan beğen eklentisi scriptlerimizi güncellememizle sitemize geldi.
    Ancak size göre bu olmalı mı teşekkür eklentisi yeterli mi?

Ayrıca hatırlatmam gereken birşey var beğen eklentisi tek başına çalışmaya başlarsa linkler gizli kalmayacak bütün üye olan üyeler açık görecek linkleri...

Sizce bu sorun teşkil eder mi?

Ne yapalım size göre fikirlerinizi bekliyorum...

keklik63 bunu beğendi.
  2. clondike

clondike Well-Known Member

Teşekkür butonu olmasın ama hiç olmazsa mesaj yazılsın linklerin açılması için. Ben o mesajları okuyabilmek için zevkle paylaşıyorum. Aralarda öyle güzel mesajlar oluyor ki. Küçük sohbet odacıkları gibi. Ben seviyorum o ortamı.

keklik63 bunu beğendi.
  3. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

bencede teşekkür mesaji yazılabilmeli, güzel yorumlar yazılıyor beğen e tıklanmasa bile ben o yorumları okumayı seviyorum.... beğen yada teşekkürün benim için önemi yok önemli olan güzel yorumları okumak ve bu beni daha çok mutlu ediyor...

keklik63 bunu beğendi.
  4. zipper

zipper quae nocent docent

bence de teşekkür butonu olmalı...like olup da linkler açık olacaksa bunu da istemem.bizler iki üç kelimeyle teşekkür karşılığında,burada kitap tarayıp düzenleyen kişilere azıcık da olsa minnetimizi belirtiyoruz.hayatlarında ki koşuşturmanın yanı sıra bu siteye zaman ayırıp emek verenlere bunu borçlu olduğumuzu düşünüyorum.teşekkür butonu bunun yerini tutuyor zaten yani bu siteyi beğeniyoruz ki her gün uğramadan geçemiyoruz.birbirimizle tanıştık,kaynaştık,birbirimize alıştık....KÜFLÜ KARDEŞLİĞİ ...daha ötesi var mı?

keklik63 bunu beğendi.
  5. bermer

bermer Well-Known Member

Genellikle hem teşekkür butonunu hem de mesajla bir kaç satır paylaşmayı tercih ediyorum. Yazmazsam emek verenlere yeterince yakın olamamış, sanki hırsızlama alıp kaçıyormuş gibi hissediyorum. Benden önce yazılmış yazılarını bile okumayı seviyorum. Bazen çok güzel yorumlar olabiliyor, beğenmek veya teşekkür etmek arasında belki fark yok sanal alemde ama ben teşekkür etmeyi tercih ederim. Sanki bu şekilde, emek verip paylaşan arkadaşlarca yapılan güzel işin karşılığını, bir nebze ödeyebilirmişim gibi geliyor bana...

keklik63 bunu beğendi.
  6. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

Sevgili özgür bende arkadaşlarıma katılıyorum hem teşekkür etmek hemde kısada olsa beğenimizi belirten birkaç satırla mesaj yazmak beni mutlu ediyor.bir kaç satırda olsa yazmak duygularımızı ifade etmeye tabi ki yetmez Teşekkür butonu aramızdaki duygusal bağı ,iletişimi sağlıyor. Burada edindiğim arkadaşlar ailemden biri gibi oldu.ama yapılan bunca emeğe bir teşekkürü bile kısaltarak yazan arkadaşlarımız da var.bence beğendim beğenmedim şeklinde başka bir butona ihtiyaç yok Başkaları Tarafından da rencide etmek için Kötüye kullanılabilir. birazda itici bir ifade diye düşünüyorum ,bu fikre katılmıyorum bence Teşekkür butonu yeterli. .

keklik63 bunu beğendi.
  7. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

eskiden teşekkürleri geri alabiliyorlardı şimdi de beğen i geri alabiliyorsun, bu onların beğen yapıp kitabı alıp beğenmeyi geri almalarına neden olacak ki bu kitap tarıyana bence bir hakaret... hem biz teşekkürü sadece kitaplarda kullanmıyoruz ki (burada bu artık beğen olacak) yapılan yorumlara da bunu kullanıyoruz yada forum oyunlarında da yani kitap ekleme ile oyun oynama arasında yada iyi aksamlar günaydın deme arasında bir fark kalmıyor.... :saygilar:

keklik63 bunu beğendi.
  8. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Şimdilik site için gereksiz bulunmuştur ve ve kaldırıyorum...

keklik63 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş