Bir kaç satırlık Mektup

'Yazılar, Denemeler.' forumunda DaRkBlooD tarafından 24 Mar 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

Bir kaç satırlık Mektup

Kaç yıl geçti aradan? Kaç zaman oldu senle görüşmeyeli.Sende beni özlüyormusun benim seni özlediğim gibi ? Ağlayarak anımsıyormusun o günleri...Gözlerinde yaşla her yerde arıyormusun beni...Ben seni unutamadım.Senin için kaç satır yazdım biliyormusun? Sana olan özlemimi kimseye anlatamadım ben...Kalbimdekileri bir kağıt parçasına döktüm umarsızca...Bazen dalıyorum çok uzaklara , hiç ama hiç ulaşamıyacağım kadar uzaklara , geçmişe...Seni tekrar yaşamak istiyorum ne pahasına olursa olsun , seni tekrar yaşayamayacağımı bile bile...Söz dinletemiyorum hislerime , ben ağlama dedikçe ağlıyor gözlerim.Sadece senin için.Seni tekrar göremeyeceğim için akıyor bu seller...İsyan ediyorum delirircesine sen yoksun ve bir daha olmayacaksın diye.Umudumu yitirdim yine...Yağmur başladı bak , dolu dolu düşüyor her bir tane , her bir zerreyi bir melek indirirmiş ya , her biri ayrı bir umut tanesi...Ama hiç biri seni bana vadetmiyor..Herşey tamda , bir sen eksiksin 'çocukluğum'...Anladım ki mutluluğun diğer adıymış çocukluk...Ve ben sensiz çok (u)mutsuzum...Gözyaşlarım arasında kayboldu yine satırlar...Düğüm düğüm oldu kelimler.En iyisi ben susayım , tıpkı sen gibi...

Anti Quote/Alıntı yapmayınız...
    [/COLOR][/FONT]

2. GüLümSé!

GüLümSé! ●şιιя ρєяιѕι●

Gözyaşlarım arasında kayboldu yine satırlar...Düğüm düğüm oldu kelimler.En iyisi ben susayım , tıpkı sen gibi...

güzelmiş:gül:

3. DaRkBlooD

teşekkürler beğenmene sevindim :) korktuğum başıma gelmedi :d

4. GüLümSé!

GüLümSé! ●şιιя ρєяιѕι●

Kimden Neyden Korkuosn ya Sn? :)

5. DaRkBlooD

boşwer (=

Bu Sayfayı Paylaş