BD Harlequin Carol Marinelli - Ç.Y. Dark-Hearted Desert Men Serisi 1 - Yalan Hayat

'E-Kitap' forumunda yelken tarafından 9 Mar 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. yelken

yelken E-kitap Müdavim

CAROL MARINELLI – YALAN HAYAT
    Xavian gücünü ve krallığını korumak için evleniyordu. Düğün gecesi onun için sadece bir görevden ibaretti. Ancak yeni yıkanmış, mis gibi kokan ve gerginlikle bekleyen kraliçesinin peçesini açtığında hiç beklemediği bir gerçekle karşılaştı. Yeni kraliçesi çöllerdeki yıldızlar kadar güzeldi.
    Bu kraliçe sıradan bir düğün gecesinden çok daha fazlasını hak ediyordu... Ve Xavian onun kollarının arasındayken kendini sadece bir krallığın değil, dünyadaki bütün krallıklarının sahibiymiş gibi güçlü hissettiğini keşfetmişti.
    Ancak el değmemiş kraliçe, onu mahvedebilirdi...

Açılmış İçerik:
    carol marınellı yalan hayat.pdf
    ------

Çok yazarlı Dark-Hearted Desert Men Serisi

1-Carol Marinelli - Yalan Hayat - Wedlocked: Banished Sheikh, Untouched Queen / Sheikh Xavian Al'Ramiz (Zafir Al'Farisi) (Qusay Kralı)- Leyla (Haydair Kraliçesi)
    2-Jennie Lucas - Çöldeki Özgürlük / Tamed: The Barbarian King / Sheikh Kareef Al’Ramiz - Jasmine Kouri
    3-Trish Morey - / Forbidden: The Sheikh's Virgin / Sheikh Rafiq Al'Ramiz - Sera
    4-Annie West - /Scandal: His Majesty's Love-child / Sheikh Tahir Al'Ramiz -

Not: 1. kitap Ç.Y. The Royal House of Karedes Serisi ile bağlantılıdır.

Çok Yazarlı The Royal House of Karedes Serisi:

1. Sandra Marton - / Billionaire Prince, Pregnant Mistress / Prince Alexandros Karedes - Maria Santos
    2. Sharon Kendrick - Bir Yudum Aşk İçin / The Playboy Sheikh's Virgin Stable-Girl / Sheikh Kaliq Al'Farisi - Eleni
    3. Marion Lennox - / The Prince's Captive Wife / Prince Andreas Karedes (Aristo Kralı) - Holly
    4. Kate Hewitt - / The Sheikh's Forbidden Virgin / Sheikh Aarif Al'Farisi-Kalila
    5. Chantelle Shaw - / The Greek Billionaire's Innocent Princess / Kitty Karedes - Nikos Angelaki
    6. Melanie Milburne - / The Future King's Love-Child / Prince Sebastian Karedes - Cassie Kyriakis
    7. Natalie Anderson - / Ruthless Boss, Royal Mistress / Princess Lissa Karedes - James Black
    8. Carol Marinelli - / The Desert King's Housekeeper Bride / Sheikh King Zakari al'Farisi - Effie (Stefania)

abirfin, hasar37, birdie ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  2. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Ellerine sağlık Yelken.3. Kitap ve artık işi öğrendin diyebilirim. Dosya boyutunu fazlada küçültmene gerek yok.En okunaklı göz yormayacak boyutu kendin bulacaksın zamanla. Teşekkürler canım. Paylaşımlarının devamını bekliyoruz sabırsızlıkla.:sak sak:

3. emel

emel New Member

ooooo, bunun konusuda superrrr:sak sak: simdiden o ilk geceyi merak ettim:füü: kral'in saskinligi nasilmis bakem:D

tesekkurler yelken :gül: emegine saglik:)

4. mavi.suna

mavi.suna Active Member

teşekkür ederim

5. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

ellerine sağlık yelkencim:)
    zaten şu adamcağızların şaşkınlıklarına hastayım, gerçek olsada o yüz ifadelerini görebilsek :zuhaha:

6. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

ben dırek ıkıncı kıtabın ısmıne mıhlandım kaldım:zuhaha:
    okuduğum bdlerden çölde özgürlük ama bunu okumamıstım bugun
    bu eksiği gidermem lazım hemen:zuhaha:
    bu arad a ıthaf goremedım ama ben hemen kendıme ıthaf edıyım
    çöllü şeyhli bdler fanı olarak ama sans abakkı bend esımdı bır çöllü bd eklemıstım
    sıte bayram edıcek ıkı şeyhli bd ;)
    emeğine sağlık yelken yenı paylasımcıları gormek bızlerı cok mutlu edıyor:canim:

7. can268

can268 New Member

teşekkurler

8. idemhayat

idemhayat Member

tesekkurlerrr...

9. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

alıcam seni kapatıcam(!!!) bi çöle, kumları tek tek sana ithaf edicem :Lv: ,
    :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

10. irem03

irem03 Member

okumayı çok isteğimi bir kitaptı sağol
    ellerine sağlık

11. huzun76

huzun76 New Member

teşekkürler ellerine sağlık

12. nurokan

nurokan Active Member

teşekkürler

13. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

bende senı eyfel kulesıne kapıcam orda tepin tepin dur:kzgn:
    çölde eşimd eyanımda olursa hemen yolla benı bavulumu hazırlamaya gıdıyorum ben:zuhaha:

14. mendirek

mendirek Well-Known Member

çok teşekkürler

15. virgül

virgül New Member

Tesekkür ederim.

16. ALTAN

ALTAN Active Member

teşekkürler

17. que

que New Member

Dışarıda lapa lapa kar yağarken bir bardak sıcak çayın eşliğinde yapılacak en güzel şey beyaz dizi okumaktır bence. Çok teşekkürler kitapsız bırakmadığınız için bizi.

18. Akajha

Akajha Member

çok teşekkürler

19. burcuozum

burcuozum New Member

20. asel

asel Active Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş