BD Harlequin Carole Mortimer - Bachelor Cousins Serisi 1 - Aile Boyu Aşk

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 25 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Carole Mortimer - Aile Boyu Aşk / Bachelor Cousins Serisi 1. Kitap

2002/06- Desire - İki Roman Bir Arada- 1. Roman
    İngilizce Adı: To Marry McKenzie (2002)

Tarama: Clondike
    Düzenleme: Ser_reS

Arka Kapak:

Darcy'nin çalıştığı yer belliydi, ama kimliğini öğrenmek Logan'ı hayrete düşürmüştü. Logan'ın yaptığı iş belliydi, ama kimliğini öğrenmek Darcy'yi hayrete düşürmüştü. Bir yakınlarının evliliğine önce karşı koydular, sonra...

Logan evlenmeden yana değildi, Darcy yanaydı ama umudu yoktu. Biri olsun mu olmasın mı derken, yoksa iki nikâh birden mi olacaktı. Olmaz, olmasın derken aile boyu bir aşk mı yaşanacaktı...

Bu kitap da Sevgili Bermer’e armağan. Bütün yoğunluğunun arasında ufak bir dinlenme arası vermesi için…:canim:

Ön Yorum: Arka kapağı bir okuyorsunuz dağılıyorsunuz zaten…. Eğlenceli bir kitap ama böyle de özet olmaz ki!...:kzgn:

Seri Bilgisi İçin Sevgili Karawolf'e teşekkürler.

Carole Mortimer - Bachelor Cousins Serisi 1. Kitap

1-To Marry McKenzie Tem-2002/ Aile Boyu Aşk / Logan McKenzie – Darcy Simon
    2-To Marry McCloud Ağu-2002/ Fergus McCloud - Chloe Fox
    3-To Marry McAllister Eyl-2002/ Brice McAllister - Sabina Smith
    Not: Diğer iki kitap Türkçe’ye çevrilmemiş sanırım.

pdf

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.
    aby

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.
    Kitabın kapağı çok yıpranmış. İngilizce kitabın kapağını da koyalım:füü:

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

mipung, mase, çitlenbikk ve 14 kişi daha bunu beğendi.
  2. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Orjinal kapak daha sevimli duruyor.Ellerinize sağlık clondike ve serres. Arka kapak pek tatmim edici değil en iyisi okumak:) Teşekkürler. Dilerim serinin devamıda çevrilirde aile boyu aşkı bizde öğreniriz.

3. vişne bahçesi

vişne bahçesi Well-Known Member

sevgili clondike ellerine emegine sağlık:gül: haklısın kapak özetinden birşey anlasılmıyor insan bölemi özet koyar dimi kapaga:eek:ff: ama madem sen eglenceli diosun bizede okumak dusuyor:canim:

4. Gul

Gul Well-Known Member

Ellerine sağlık clondike, teşekkürler :)

5. clondike

2000 yılında itibaren bir kaç yıl boyunca BD lerde çok daha ciddi bozulma göze çarpıyor. 3-4 yıl sonra biraz toparlanıyorlar ama özelikle 2000 lerin başı felaket.. Çevirmen kırpma uzmanı olmuş, ifadeler son derece basit. Kitabın sayfa sayısından belli, 94 e düşmüş bir ara... Aynı yazarların kitabını bu dönem öncesi ve sonrası okuyorsunuz, farklı yazarlar olduğunu düşünüyorsunuz.... sitede eksik kalmasın diye tarıyorum ama..Kusura bakmayın....Bunları da birisi taramalı...Okumak için daha iyi seçenekler var...:füü:

6. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Tarama: Clondike
    Düzenleme: Ser_reS emeğinize sağlık...

kapağa bende bayıldım demeden geçemeyeceğim ...

aile boyu aşk deyince dede amca teyze hala hepsinin bir aşkı var gibi geldi bana ne dersiniz;)

7. wamp

wamp New Member

teşekkürler

8. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

ah ah çevirmenler konusunda bende çok şikayetciyim sorma...:kzgn:

kırpmak ne kelime neler yapıyorlar neler yazıyolar kuzen yiğen oluyor, osmanlıca kelimeler kullanıyorlar daha hiç duyulmamıs kelimeler hemde... merak ediyorum şu çevirmenleri;)

düzenlerken ne hale getirdiğimizi görseler mutlu mu olurlardı ne dersiniz?:cool:

Semire bunu beğendi.
  9. nazzlıcann

nazzlıcann Well-Known Member

Teşekkür ler

10. asos79

asos79 Active Member

kapagı karısık konuda karısık gıbı buna ragmen hıc usenmeden bızlere ulastıran herkese tesekkurler

11. clondike

Şu ara taradığım ve Ser_reS'in sizler için düzenlediği bir kitabı yorum yazabilmek için okudum. Yine aynı dönemin kitabı. Aslında bu kitabın 2. romanı...
    Sadece repliklerden oluşuyor neredeyse..Ruh hallerini, ifadeleri, betimlemeleri kırpmış atmışlar.... :kzgn::kzgn:

12. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Teşekkürler arkadaşım,
    Her zamanki titizliğini kitap kapağında bir kez daha gösterdin.Emeğine,yüreğine sağlık...:)
    Sevgiyle kal...........

13. sezergul

sezergul Well-Known Member

teşekkürler

14. clondike

Abartmaya eğilimimiz var galiba...:zuhaha::zuhaha:
    Yok o kadar da değil diyeyim...;)

15. çakırlar

çakırlar New Member

teşekkürler

16. Tilya

Tilya New Member

Teşekkürler...

17. ametist78

ametist78 Well-Known Member

emeğinize sağlık teşekkürler

18. vişne bahçesi

vişne bahçesi Well-Known Member

evet maliyeti dusurmek için kitapları eksik ceviriyolar aslında ilk gelişimlerle son gelişimler arasıdanda aynı fark var:kzgn:aslında onlarada hak veriyorum bi şekilde kar etmeleri gerekirken yayınevi güçlükle ayakata duruyor anlamadıgım bu kadar bd seven var neden zarar edildiği tamam degişimle eskiler satılmıyodur ama yeniler satılıyor hatta bulmak cok zor:eek:ff:
    tekrar ellerine sağlık beyazında dediği gibi cok dusunceli bir insansın:Lv: bize surekli okuyacak bişeyler veriyorsunuz tarama ve duzenleme yapan arkadaslar hepiniz
    ki eminim cok zordur ben bu kadarcık pc basında oturmakla göz acısı cekiyorum siz kimbilir ne kadar yoruluyorsunuz:canim:

19. clondike

Bu konuda sahafla çok ilginç bir konuşma yaptım 10 gün önce... Onu da yorum sayfamızda yazarım bir ara.. Aslında pazarlama beceriksizliği...:cool:

20. Eliks

Eliks New Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş