BD Gelişim Carole Mortimer - Geciken İtiraf

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 12 May 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Carole Mortimer - Geciken İtiraf / Gelişim No: 179

Gelişim Beyaz Dizi No: 179 (1984)
    İngilizce Adı: Suptle Revenge

E-kitap : Clondike

Arka Kapak:

Lori’nin hayatı on iki yıl önce acımasız avukat Jacob P.Rendell tarafından mahvedilmişti. Babası intihara sürüklenmiş, daha sonra da annesini ve sevdiği adamı yitirmişti genç kız. Lori yıllar boyunca bütün bunların sorumlusu olan adamdan nefret etmiş ve günün birinde ondan intikam almayı düşleyip durmuştu. Şimdi bir rastlantı, Jacob Rendell’ı değil, ama onun oğlu Luke’u çıkarmıştı karşısına. Luke, kim olduğunu bilmediği bu genç kıza gönlünü kaptırmıştı. Lori intikam saatinin yavaş yavaş yaklaşmakta olduğunu hissediyordu...

Kitabın İçinden:

«Seni küçük kedicik,» diye mırıldandı Luke. «Soğuk durma sevgilim sen de beni öp.» Genç kızın boynuna doğru uzandı.
    Lori bu sevgi sözcükleri karşısında afallamıştı. Yanağına değen saçlarından, boynunda dolaşan dudaklarından nefret ediyordu onun. Luke yeniden dudaklarından öpmeye kalkışınca genç kız artık daha fazla dayanamayacağını hissetti. Birden gözlerinin önüne Jacob P. Rendell’in gazetedeki fotoğrafı geldi. Adamın yüzünde zafer kazanmış gibi bir ifade vardı. Kendisini şu anda öpen adamın babası, kendi babasını mahkûm ederek ününün doruğuna erişmişti..

Bu e-kitap Sevgili aselvera arkadaşımıza armağan edilmiştir. Keyifli okumalar dilerim.:gül::Frnds:

Not: Kitap epeydir tarama listemdeydi. Sevgili kekik’in yardım talebiyle onun listesine aktarmıştık. Fakat sanırım o da vakit bulamadı. Ben taradım. Çok teşekkür ederim.:gül::Frnds:

Ön yorum: Benzer konulu bir kitap daha vardı galiba adını anımsayamadım ama... Nefretle aşkın arasında ince bir çizgi mi vardı? Bu sefer de baba kefareti ödeyen bir BD erkeği…:eek:ff:

Edit: Sevgili ebr anımsattı. :Frnds:Üstelik de yine benim paylaştığım bir kitap Penny Jordan - Tarla Kuşu :füü:

Açılmış İçerik:
    indir

İkinci bir kapak resmi ekleyeyim:

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

Hülya9, berke, İLKBEN ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. sevgi1973

sevgi1973 New Member

teşekkürler

3. nneslihan

nneslihan Well-Known Member

teşekkürler

4. lupida

lupida Active Member

teşekkürler

5. ela86

ela86 Well-Known Member

teşekkürler

6. anastasia

anastasia Active Member

teşekkürler

7. hutema

hutema New Member

Teşekkürler

8. fanny52

fanny52 Member

teşekkürler

9. bernata

bernata Well-Known Member

teşekkürler

10. mikbalu

mikbalu Well-Known Member

teşekkürler...

11. kaykay

kaykay Active Member

Teşekkür ederim.

12. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

13. Afacan:D

Afacan:D New Member

Teşekkür ediyorum..:D
    Yine bir harikasınız...Yüreğiniz dert görmesin...:D

14. birdie

birdie Well-Known Member

Sevgili clondike, emeğin ve paylaşımcılığın için bugün de çok teşekkür ediyorum. :)

15. devil_7

devil_7 Well-Known Member

Çok teşekkürler...

16. bukito

bukito Well-Known Member

'kedicik' mi? sanırım bu da komik bd'lerden. çok teşekkürler...

17. ayul

ayul Active Member

teşekkür

18. uykız

uykız Active Member

teşekkürler

19. anonim

anonim E-kitap Müdavim

ikisi de güclü duygular..ve benciller..sanirim biraz da bu yüzden isler istenildigi gibi yürümeyince birinden digerine kolayca kayabiliyor..emegine saglik clondike...

20. kimya

kimya Well-Known Member

ellerine sağlık clondike teşekkürler :) :Frnds:

Bu Sayfayı Paylaş