[] cok kullanisli uzak masaustu programi

'Bilgisayar' forumunda qybsfr tarafından 21 Şub 2011 tarihinde açılan konu

1. qybsfr

qybsfr New Member

TeamViewer 6.0.10176
    Uzak Masaustu Programi
    TeamViewer, uzaktan yonetim, uzak masaustu paylasimi ve dosya transferi icin kurulum gerektirmeyen bir uzak masaustu baglanti programdir

http://sts02.programlar.com/img/prg/prg/17V/2eB/FAO/teamviewer,4,box.jpg

Editor Yorumu30 Haziran 2009, Sali
    Ekran paylasimi ve dosya transferi olanagi sunan TeamViewer; uzaktan yardim, uzaktaki kullanicilara sunum yapabilme, dosya transferi ve VPN (Virtual Privare Network, Sanal Ozel Ag) konularindaki ihtiyaclariniza yonelik kullanisli bir program.

Kuruluma gerek olmadan dogrudan da calistirilabilen TeamViewer, her kullaniciya bir ID numarasi ve parola veriyor; kullanicilar bu ID numaralari ve parolalari kullanarak bilgisayarlari arasindan guvenli bir baglanti kuruyor. Kullanimi oldukca kolay olan TeamViewer ile kolayca kurulan bu baglanti sayesinde bilgisayarlarinda sorun bulunan kullanicilara uzaktan yardimda bulunmak; toplanti sunumlarini, dosya aktarimlarini ve sanal ozel ag baglantilarini gerceklestirmek mumkun.

Hem kurumsal hem de bireysel cozumler sunan program, kullanim turune gore fiyatlandiriliyor. Bireysel kullanim icin tamamen ucretsiz olan TeamViewer'in kurumsal kullanimi icin ucretli surumunu edinmeniz gerekiyor.

Internet uzerinden kisisel bilgisayarlara hizli ve guvenli bir erisim imkani sunan TeamViewer, sorunsuz bir ekran paylasimi ve dosya transferi programi arayan kullanicilarin imdadina yetisiyor.

Program Hakkinda
    TeamViewer, uzaktan yonetim, masaustu paylasimi ve dosya transferi icin firewall ve NAT arkasindan da herhangi bir ayar gerektirmeden calisabilen basit ve hizli bir uzak masaustu programidir. TeamViewer kurulum ekraninda "Run" secenegi kullanilarak kurulum yapmadan da kullanilabiliyor.

TeamViewer calistirildiginda otomatik olarak ID (kimlik) ve Password (parola) olusturuluyor. Uzak baglanti yapmak istediginiz kisinin ID'sini ve Password'unu TemViewer'a yazdiginizda karsi tarafla aninda baglanti kuruluyor. Bu asamadan sonra uzak masaustunde istediginiz islemleri hizli bir sekilde yapabilir ve guvenli olarak dosya transferi yapabilirsiniz. Bircok kullanici tarafindan uzaktan yardim amacli kullanilan yazilim prezantasyon maksadiyla da kullanilabiliyor. VNC ile tam uyumlu olan TeamViewer maksimum guvenlikli sifreli bir baglanti sunuyor. Ayrica TeamViewer ticari olmayan kullanimlar icin tamamen ucretsizdir.

TeamViewer 6.0.10176 surumunde yapilan yenilikler ve duzeltmeler:

Bulgarca, Hirvatca, Yunanca, Ibranice, Macarca,Endonezyaca , Lehce, Romence, Sirpca, Slovakca, Tayvanca, Tayca, Ukraynaca, Vietnamca dilleri icin destek saglandi.
    Dosya aktarim penceresinin tumuyle kucultulebilmesi saglandi.
    Klavye numpad senkronizasyonu saglandi.
    Ufak bazi hatalar duzeltildi.
    http://www.hhresim.com/pictures/5a3c6499b966ab833b58639b7452a37a.png

Hotfile.com: One click file hosting: uzak masaüstü.rar

Bu Sayfayı Paylaş