Diyelim Ki Bir Kitapçıya Gittiniz - Önce Hangi Kitapların Olduğu Rafa Gidersiniz?

'Kitap tanıtım' forumunda Küflü Siyah tarafından 11 Mar 2010 tarihinde açılan konu

1. saintaclaus

saintaclaus New Member

Yeni çıkanların rafına giderim

2. ruki

ruki Active Member

tarihi aşk romanları

3. meri@s

meri@s New Member

Eskiden ne güzel klasik romanların olduğu raflara giderdi elim, şimdi meslek icabı psikoloji kitapları raflarına gidiyorum önce.

4. Kitaparkasi

Kitaparkasi New Member

Korkuyla gerilim başlarım

5. alihanb

alihanb New Member

Bilim kurgu ve macera raflarına bakarım :d

6. samyeli90

samyeli90 Well-Known Member

Genellikle yeni çıkan kitapların rafına bakıyorum oradan bir şey seçiyorum

7. mrs

mrs Member

yeni çıkanlar ve romantik-komedi :)

8. hycanith

hycanith New Member

tarihi aşk romanları,fantastik kitaplara bakarım

9. Bataklık cadısı

Bataklık cadısı Active Member

ilk önce fantastik bölüme giderim sonrasında historical romance kitaplarına bakarım nedense judiht ten sonra bu tarzı sevdiğimi fark ettim ondan sonra ilgimi çeken ne varsa devam ederim :)))))))))

10. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

yeni çıkanlara giderim.

Bir de çok satanlara bakarım şöyle.

11. gizlisakli

gizlisakli Member

once yabanci dillerin oldugu bolum,sanki kitabi alinca dili ogrenmisim gibi hissediyorum:)aptalca ama oyle:):):):)

12. ezgezen

ezgezen Member

Elimde mutlaka onceden hazir bir kitap listem vardir :) Direk onlari ararim ..

13. Küçük kurtçuk

Küçük kurtçuk Well-Known Member

teşekkürler

14. rosemar

rosemar New Member

klasikler,polisiye ve yeni çıkanlar

15. brendstol

brendstol New Member

Bilim kurgu.Her ne kadar internette o kadar kitap araştırsam da her kitapçıya girdiğimde farklı kitaplarla karşılaşıyorum, tavsiye de ederim

16. ezgezen

ezgezen Member

Ilk once sevdigim yazarlarin yeni kitaplarini ararim, kitap konusunda belli bir zevkim yok , iyi olan her tur kitabi okurum ama oncelik sevdigim yazarlar, bir de cerezlik historical lara bayilirim, hani orda, burda kolayca okuyabilecegim turden :) sahilde, terasta, bahcede, otobuste, trende vb ..

17. ssetayf

ssetayf Well-Known Member

Devamlı okuduğum yazarların kitaplarını güncel olarak online satış sitesinden takip ederek aldığımdan direkt olarak indirimli kitaplar standına giderim önce. :) sonra dergiler bölümü ne bakar, en son olarak yeni çıkanlara göz atarım.

18. periza

periza Well-Known Member

zamana göre değişir çocuklarım küçükken çocuk kitabı ,okurken bilimsel,...

19. ezgezen

ezgezen Member

Historical, romans ve ozellikle sevdigim yazarlarin kitaplari varmi diye sorarim ;) Ve iyi oldugu surece her tur kitaplari alirim ve okurum ( off hem de nasil ;) )

20. boyu

boyu Active Member

önce psikoloji sonra biyografi romantik polisiye yani korku romanları hariç bütün reyonlar

Bu Sayfayı Paylaş