Dört Adam :zuhaha:

'Kuflu Geyik' forumunda clancy_00 tarafından 14 Eyl 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clancy_00

clancy_00 New Member

Dört arkadas barda muhabbete dalmıştır. Içlerinden biri tuvalete gider. Üç arkadaş sohbetlerine devam ederler.

Birinci adam oğlundan söz eder:
    -"Benim oğlan araba yıkamakla ise basladı. Bir baltaya sap olamayacagından korkuyordum. Ama bir gün arabasını yıkadığı adamlardan biri ona iş teklif etmis. Sonra iyi bir araba satıcısı oldu. Hatta o kadar iyi para kazandi ki, geçenlerde bir arkadaşının doğum gününde ona Mercedes aldı."

İkinci adam da mevzuya girer:
    -"Benim oglum da biraz problemliydi. Büyük bir emlak şirketinde çalışırken inanılmaz bir iş kaptı. Ondan sonra ilerledi, acayip zengin oldu. Çalıstığı şirketi de satın aldı. Bir arkadaşının doğum gününde ona bir ev bile hediye etti"

Diğerlerini dinleyen üçüncü adam da heyecanla söz alır.
    -"Aynen benimki de öyle. İşe bir borsa sirketinde temizlik elemanı olarak başladı. Bir gün kendi kendine hesaplar yaparken patron tarafından fark edilince broker oldu. Büyük başarılarla inanılmaz bir servete sahip oldu. Üstelik de en iyi arkadaşına bir milyon dolarlık hisse senedi armağan etti"

Bu sırada dördüncü adam tuvaletten çıkmıs ve sohbete katılmıstır. Digerleri ona çocuklarından bahsettiklerini söyleyince adam içini çekerek konuşmaya baslar:
    -"Ehh ! Benim oğlumun bir hayal kırıklıgı olduğunu itiraf etmeliyim. Dogru düzgün bir işte dikiş tutturamadı. Berber çıraklığı falan yaptı. Eroine bulaştı. Derken onun yoldan çıkmis olduğunu fark ettim. Maalesef oğlancı imiş !!! Çok çok üzüldüm. Bir sürü erkekle birlikte olduğunu duydum.
    Adam, gülümsemeye çalışarak konuşmasına devam eder;
    Ama işe iyi tarafından bakmaya çalışıyorum. Geçen dogum gününde ibne arkadaşları ona bir Mercedes, bir ev ve bir milyon dolarlik hisse senedi hediye etmişler.

:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

:saygilar::saygilar:

2. birgull

birgull New Member

ahahahahahaha:D:D:D:DD:

Bu Sayfayı Paylaş