Eloisa James - Yüreğime Aşk Düştü

'Kitap tanıtım' forumunda BBurcu tarafından 6 Nis 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. BBurcu

BBurcu <b>Kitapkolik</b>

Yazdığı aşk romanlarıyla okurların vazgeçilmez yazarı ELOISA JAMES’den muhteşem bir başlangıç
    YÜREĞİME AŞK DÜŞTÜ
    Yakışıklı erkeklerin ve unvan peşindeki genç kızların, bir leydinin namusu gibi büyük kazançlar için oynanan oyunların şehvetli ve şaşaalı dünyasına HOŞ GELDİNİZ…

Kasabalı kuzeni Leydi Roberta St. Gilles, Villiers Dükü’nü baştan çıkarmak için ondan yardım isteyince, Beaumont Düşesi Jemma bu fırsatı kaçırmaz. Roberta’yı kentin en çekici ve en arzu edilen kadınına dönüştürür. Ardından Villiers’ı görünüşte satranç oynamak üzere eve gelmesi için ayartır.
    Fakat plan ters tepmiştir. Villiers Roberta’yı ve Jemma’nın kocasını görmezden gelerek büyük bir arzuyla bu meydan okumaya karşılık verir. Ona üçüncü maçı gözleri kapalı oynanacak bir turnuva teklif eder. Üstelik bu maç yatakta yapılacaktır…

“Sıra dışı.”
    -Lisa Kleypas

“Tarzı çok zarif, dili sihirli. Hiçbir şey, beni bir kitapçıya, Eloisa James’in yeni bir romanından daha hızlı sürükleyemez.”
    -Julia Quinn

“Eğer Shakespeare on sekizinci yüzyılda bir romantik komedi yazsaydı, buna benzer bir şey olurdu… İkincisi için sabırsızlandıracak derecede renkli, esprili bir romans.”
    -Publishers Weekly

“Kitabı, diyetteki birinin muhteşem bir çikolatayı yalayıp yutması gibi okudum.”
    -USA Today

“Elimden bırakamadım.”
    -Daisy Waugh

“Bundan daha iyisi yapılamaz.”
    -People

Kitap Adı : Yüreğime Aşk Düştü
    Orjinal Adı : Desperate Duchesses
    Editör : Zeynep Tür
    Kapak Tasarımı : Yunus Bora Ülke
    İlk Baskı Tarihi : Nisan 2010
    Fiyatı : 20 TL
    Sayfa : 480

seyyan ve saf12 bunu beğendi.
  2. giz_em

giz_em New Member

bu kitabı nasıl indiricem acaba yardımcı olabilir msinz

3. BBurcu

BBurcu <b>Kitapkolik</b>

Burası kitap tanıtım bölümü. Link yok. Henüz nettede bulunmuyor kitap. :)

4. qwert993

qwert993 New Member

teşekkürler okuyacağım kitaplardan biri güzele benziyo

5. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Malesef bir haftadır okuduğum bütün kitaplar vasat kalıyor ya of.OKUDUM ben bunu arkadaşlar güzel değildi bitsin diye baktım resmen ya

6. pinkhornet

pinkhornet New Member

bu da mı:(:(

7. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Malesef konuyu buluyorlar fakat devamı gelmiyor bazı yazarlarda sanırım :)

8. pinkhornet

pinkhornet New Member

biz alıştık sanırım judiht kitaplarına beklentilerimiz arttı:)

Nerissa : Kesinlikle :)

9. sahara.

sahara. Well-Known Member

zaman geçirmek için okunabilir alırken umutluydum ama tam istediğim gibi çıkmadı

10. TSaysen

TSaysen New Member

yaa arkadaslar DÜSLER KIRALIGI ya da SONSUZA KADAR veya GELIN gibi kitaplar bulmak zor farkindayin ama iste ....umut.....

11. TSaysen

TSaysen New Member

Yazdığı aşk romanlarıyla okurların vazgeçilmez yazarı ELOISA JAMES’den muhteşem bir başlangıç
    YÜREĞİME AŞK DÜŞTÜ
    Yakışıklı erkeklerin ve unvan peşindeki genç kızların, bir leydinin namusu gibi büyük kazançlar için oynanan oyunların şehvetli ve şaşaalı dünyasına HOŞ GELDİNİZ…

“Sıra dışı.”
    -Lisa Kleypas

“Tarzı çok zarif, dili sihirli. Hiçbir şey, beni bir kitapçıya, Eloisa James’in yeni bir romanından daha hızlı sürükleyemez.”
    -Julia Quinn

“Eğer Shakespeare on sekizinci yüzyılda bir romantik komedi yazsaydı, buna benzer bir şey olurdu… İkincisi için sabırsızlandıracak derecede renkli, esprili bir romans.”
    -Publishers Weekly

“Kitabı, diyetteki birinin muhteşem bir çikolatayı yalayıp yutması gibi okudum.”
    -USA Today

“Elimden bırakamadım.”
    -Daisy Waugh

“Bundan daha iyisi yapılamaz.”
    :'(
    bunlari yazanlara inanamiyorum...ama konusunu okuyunca sacmalayabilme ihtimalleri artti...evli kadini ne yapayim ben....romantizim ariyoruz...sehvet fazla geliyoo:$...romantik kitaplarin Barbara cartlandi ey gidi ey...mezarinda tes dönüyordur kadincegiz...

12. muzi

muzi New Member

teşekkürler

13. snglmlkr

snglmlkr Active Member

teşekkürler

14. saf12

saf12 Active Member

Teşekkür

15. ftmyzl

ftmyzl Active Member

Teşekkürler