BD Gelişim Emma Darcy - Yalnızca Sevgi

'E-Kitap' forumunda jesica tarafından 17 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. jesica

jesica E-kitap Müdavim

Lyn ailenin çirkin ördeği olmuştu hep.

Annesi, Babası, güzel Kız kardeşi Delvene Onu daima hor görmüşlerdi. Bu yüzden halasının, mirasında Lyn’i kayırması, ailede dehşet ve Şakınlıkla karşılanmıştı. Yaşlı kadın Genç kızı karalarında hep desteklemiş, Yüreklendirmişti zaten. Şimdi de ona kurtuluşunu sunuyordu. Bağımsız bir ev bırakmıştı ona. Ne var ki Aile, Lyn’den yapamayacağı Bir fedakârlık bekliyordu
    Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

2. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Kız kardeş Delvene ve Lyn'in anne babasına gıcık olmuştum ne diyeyim. İnsan evlat ayrımı yapar mı. Beş parmaktan hangisini kessen acır. Evlat cana en yakın olandır.
    Ellerine sağlık jesica. Numara 498 uslu uslu yerine doğru yol alıyor. Keyifle okuyalım. Saklayalım. Teşekkürler.

Gul3167 ve reyhan birol bunu beğendi.
  3. nirse

nirse Well-Known Member

Elinize sağlık. Ya yaznızca teşekkür edip geçiyorum ama okuduğumu hatırlamıyorum. Tekrar okuyunca bd sevenlerin başlığına yorumumu yazacağım.Yıldız bu lafı anneannem çok söylerdi en çok da o evlatları arasında ayrım yapardı :). O ne zaman hangisini kessen acımaz ki dese bizde hepsi aynı işe yaramıyor ama diye yanıt verirdik.

4. clondike

clondike Well-Known Member

Evlat ayrımı hep yapılıyor sanırım. Özellikle terazinin kefesi evin en ufak çocuğundan yana ağır basıyor...
    Çok teşekkürler Sevgili Jesica. Sanırım okumadığım bir BD. :Frnds::gül:

ayurveda bunu beğendi.
  5. blgnlf

blgnlf Well-Known Member

teşekkürler

6. derbederrr

derbederrr New Member

bu kitabı daha önce okumuştum ve çok beğenmiştim herkezin okumasını tavsiye ederim pişman olmazsınız
    bu kitapları bizlerle paylaşan herkezin eline ve emeğine sağlık

7. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

8. figen benzer

figen benzer Banned

BU gÜzel kİtaplari bİzlere sunduĞunuz İÇİn.....VerdİĞİnİz uĞraŞlar ve emekler İÇİn....GÖnlÜnÜze,yÜreĞİnİze,ellerİnİze saĞlik...........Çok Çok teŞekkÜr ederİm.....

9. figen benzer

figen benzer Banned

--------------------------------------------------------------------------------

BU gÜzel kİtaplari bİzlere sunduĞunuz İÇİn.....VerdİĞİnİz uĞraŞlar ve emekler İÇİn....GÖnlÜnÜze,yÜreĞİnİze,ellerİnİze saĞlik...........Çok Çok teŞekkÜr ederİm.....

reyhan birol bunu beğendi.
  10. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...evet ben de sinir olmuştum Lyn'in ailesi ve kız kardeşine...ama bu kitabı tek bir sebeple,bana ''şoke olmak'' ikilemesinin yazılışını öğrettiği için sevmişimdir...;) daha önce ''şok olmak'' olarak biliyordum...:füü::füü::füü: kim demiş bd'ler bir şey öğretmez diye...:D

reyhan birol bunu beğendi.
  11. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

12. Bataklık cadısı

Bataklık cadısı Active Member

emma ablamız ne yazarsa başımız üstünde yeri var çok güzel yazan bir yazar ellerinize sağlık

13. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

emeğine sağlık...

14. can74

can74 Active Member

Teşekkürler, ellerine sağlık. Çok sevdiğim ve defalarca okuduğum güzel bir kitaptır.

15. asos79

asos79 Active Member

supersınız bayıldım ya kım demıs bd ler bır sey ogretmez dıye :zuhaha: herkese tesekkurler

16. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Aileye okuyupta sinir olmayan yok sanırım....Paylaşım için teşekkürler...:)

17. eenaz

eenaz Member

ayrım yapılamaz tabiiki , evlat sevgisi koşulsuz.

18. gul_kitap69

gul_kitap69 Well-Known Member

çok teşekkürler:)

19. Gul

Gul Well-Known Member

çok teşekkürler

20. Gazoz

Gazoz Active Member

tesekkur

Bu Sayfayı Paylaş