Eski sevgili Cem'in koğuşunu değiştirtti

'Gündemdeki Haberler' forumunda sha. tarafından 6 Eki 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Cem Garipoğlu’nun cezaevinde Münevver Karabulut’un eski sevgilisiyle aynı koğuşa düştüğü iddia edildi. Garipoğlu, intikam korkusuyla başka bir koğuşa alındı.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Etiler’de işlenen cinayetten yaklaşık 200 gün sora yakalanan katil zanlısı Cem Garipoğlu, Maltepe Çocuk Cezaevi’nde Münevver Karabulut’un eski sevgilisi olduğu iddia edilen A.A. ile aynı koğuşa düştü. Sakarya Üniversitesi İnşaat Fakültesi 1. sınıf öğrencisi Ahmet Gökalp, 27 Nisan’da bıçaklanarak öldürüldü.
    Cinayettle ilgili olarak M.B. ve A. A. tutuklanarak Maltepe Çocuk Cezaevi'ne gönderildi.
    Etiler’de Münevver Karabulut’u başı keserek öldüğü iddia edilen Cem Garipoğlu, cinayetten yaklaşık 200 gün sonra yakalanarak aynı cezaevine gönderildi. M.B.'nin babası Fikri B., A.A.'nın Münevver Karabulut'un eski erkek arkadaşı olduğunu savundu.
    Oğlu ve A.A.'nın cinayetin ardından Cem Garipoğlu'nu aradığını savunan Fikri B. şöyle konuştu: "Oğlum bana 'Biz Cem'i yakalayıp adalete teslim edeceğiz' dedi. 'Karışmayın' diye nasihatta bulundum. Oğlum bana, arkadaşı A.A.'nın ilkokuldan arkadaşı olan Münevver Karabulut'a ilgi duyduğunu ve Cem'i de tanıdığını anlattı. Genç kız terk edince tedavi bile görmüş. Genç kıza platonik aşıkmış.Cem’le karşılaşırsa kötü şeyler olabilir.”
    Cezaevinde ziyaret ettiği oğlu M.B'nin kendisine, A.A.'nın intikam alacağından bahsettiğini anlatan Fikri B. "Bunları mahkemede anlattım. Tedbir alınmasını istedim. Bana 'özel yerde tutulduğunu' söylediler. A.A. sürekli ağlıyormuş. A.A.'nın Cem'i yaşatmayacağını ve Münevver'e deliler gibi aşık olduğunu duydum" dedi.
    İddialara göre, Cem Garipoğlu bu nedenle A.A.’dan uzak bir koğuşa alındı.

Ntv​

Bu Sayfayı Paylaş