Evangeline Collins - Yedi Gün Yedi Gece

'Kitap tanıtım' forumunda tantana tarafından 25 Mar 2013 tarihinde açılan konu

1. tantana

tantana Well-Known Member

"Her Ladyships Companionın duyularla örülmüş dünyasına adım attığınızda, asla çıkmak istemeyeceksiniz!"

Eşsiz bir Güzellik

Bazı fedakarlıklar, diğerlerinden daha zordur.
    Babasının ölümünden sonra yokluk içinde kalan Rose Marloweun ödemesi gerek borçları ve destek olması gereken kendinden küçük bir erkek kardeşi vardır.
    Fakat aynı zamanda eşsiz de bir güzelliğe sahiptir-bol miktarda paha biçilebilecek bir güzellik...

Artık Rose her ay kendi ülkesinden Londrada gözden düşmüş bir geneleve giderek orada bir hafta geçirmektedir
    ve orada çok rağbet gören bir ganimete dönüşmüştür.
    Zevk sanatında zarif ve başarılı olan Rose, gecelerini sosyete beyefendilerinin fantezilerini yerine getirerek geçirirken,
    kendi kalbinde gömülü olan arzuları reddetmektedir.

Derken bir gece, zengin bir tüccar beyefendi kapısından içeri girer.
    Yakışıklı, nazik ve merhametli bu adamın yalnız olan ruhu kadınınkiyle eşleşmektedir. James Archer, kadının normal müşterilerine benzememektedir.
    Evli olması bir yana müşteriye aşık olmak olanaksızdır. Fakt Rose kendine hakim olamaz. Jamesin kollarında bir gece, yediye dönüşür-ve yedi gece de sonsuz birliktelik şansına göz kırpar...

"Kalbinizi titretecek ustalıkta bir yazar."
    Sabrina Jeffries, New York Times Bestseller Yazarı.

"Ateşli aşk sahneleriyle kavuran, güzel bir dille anlatılmış bu kitap, yeni ve heyecan verici bir biçimde Krallık romantizmi alanında sınırları zorluyor."
    Kate Pearce, Simply Sinful kitabının yazarı.

"Bayan Collins gerçekten güçlü duygularla sürükleyen, son derece duyarlı ve tutkulu bir aşk romanı yazmış. Her Ladyships Companion heyecanlı, nefes kesici ve şehvetli. Eksiksiz bir okuma mutluluğu."
    Fresh Fiction

"Collinsin dikkatlice işlediği hikaye Krallık dönemiyle ilgili okuyuculara farklı bir bakış açısı sunuyor. Geleneklerin fazlasıyla dışında olan bir adam ve kadın ve sınırları olmayan bir aşk hakkında yazdığı bu kitap fazlasıyla tutkulu, cinsellikle dolu ve derinlemesine insanın içine işliyor."
    Romantic Times

"Neredeyse ihtişamlı bir güzelliği var... Her Ladyships Companion, çoğu tarihsel okuyucuya bu alanda yeni bir yazarın iddialı olduğuna dair bir umut veriyor."
    All About Romance

Çevirmen: Mehtap Gül Ayral
    Sayfa Sayısı: 404
    Yayınevi: Olimpos Yayınları
    Baskı Yılı: 2013

Çok değişik bir konusu var değil mi? en yakın zamanda alıp okumayı düşünüyorum.

seyyan bunu beğendi.
  2. meleksi

meleksi Well-Known Member

konu çok değişik gerçekten..mutlu son olur mu?

3. tantana

tantana Well-Known Member

Dayanamadım biraz araştırdım.. Bir yanım da spoiler almak istemedi o yüzden fazla detaya inmeyen bir yorumu okudum. Kitabın sonunda adamın neden o kararı verdiğinin nedenini okurken göz yaşlarına boğuldum diyor..
    Bence kavuşamıyacaklar.

Kesin okurken içim daralıcak,yüreğim sıkışacak pfffffff

4. fosilll

fosilll Well-Known Member

ayyyyyyyyyy cokk merak ettim
    konusu cok degisik agliycam mi acaba??

5. alkane

alkane Well-Known Member

Dün ben bu kitabın tanıtımını okumuştum.Gerçektende çok farklı bir konusu var.
    Acaba sonları nasıl olur ki?

6. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

tanıtım için teşekkürler Tantana...

7. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

tanıtım için teşekkürler tantana
    konusuna bakılırsa sana katılıyorum yüreğimiz sıkışacak okurken,vede kavuşamayacaklar bence

8. zeyna70

zeyna70 New Member

guzel

9. ny9

ny9 New Member

Teşekkürler

10. kitapçı kızlar

kitapçı kızlar New Member

teşekkür ederim

11. aysece

aysece Active Member

teşekkür ederim