Flaş!.. Yök üniversiteye giriş katsayılarını açıkladı!..

'Gündemdeki Haberler' forumunda "DOĞU$" tarafından 17 Mar 2010 tarihinde açılan konu

1. "DOĞU$"

"DOĞU$" <b>Eurovision Delisi :)</b>

FLAŞ!.. YÖK ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ KATSAYILARINI AÇIKLADI!..

YÖK üniversiteye girişte katsayıyı alan içi tercihte 0,15 alan dışı tercihte ise 0,12 olarak belirledi.

YÖK Genel Kurulu toplantısında daha önce Danıştay'ın iptal ettiği katsayıların yerine üniversite giriş sınavında uygulanacak yeni katsayılar belirlendi.

Alınan kararla üniversite adaylarının puanları kendi alanları ile ilgili tercihte 0,15 alan dışı tercihte ise 0,12 katsayı ile belirlenecek.

2. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

bu ülkede üniversite okumakta mesele,üniversiteyi bitirip iş bulmakta mesele..
    millet ekmek kavgasında,sahte gündem yaratıp insanların kafasını bulandırıyorlar..bugünkü aklım olsa okumazdım,emek harcamazdım..

3. SeaBoy`

SeaBoy` " ۱۹ ٦ط "

Peki ne yapardın ?

Bayanların üç seçenekleri var, Ya okursun, ya çalışırsın ya da Evlenirsin

4. Küflü Siyah

ben aynı seçenekler erkekler içinde geçerli sanıyordum..bulurdum bir şeyler..

5. SeaBoy`

SeaBoy` " ۱۹ ٦ط "

Öyle değil işte,
    Erkek evlenirse, çalışması lazım, neden? Eve geçindirmek için.
    Bir erkek için evlenmek çok sonra gelir.

6. Küflü Siyah

beni aydınlattığın için sağol..yanlış anlama ama bu konuşmayı yersiz buluyorum..

7. GüLümSé!

GüLümSé! ●şιιя ρєяιѕι●

Hay Allh Bel.....

Bir Metre Bez yüzünden Katsayı Aman Katsayı...

SeaBoy: Okumazsak Evlenmek Nerde??

8. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

ablamda aynısını söylüo , 2 yıldır 1 puanla öğretmenliği kaçırıo :D son atamada salondan mutfağa atandı :D :D :D :D :D :D :D :D :D

"abla ben öğretmen olucam" dediğim zaman "hakkımı helal etmem sana" dio :D :D :D :D

artık okuyana kız yok :D okumayan hiç diilse iş hayatına atılıor yapıo bişiler :D okuyan anten anten beklior şu olsun bu olsun die xD

bir bayan için okumak okumamak çalışmak çalışmamak pek fazla önemli bi şey değil...ama erkek için iş şart...kız istemeye gidildiğinde kız babasına sorulmuor kızımız ne iş yapar ne maaş alır diye ;)

9. Giallo Rosso

Giallo Rosso New Member

DGS'ye devam serdar durmak yok :)

10. MerikızZ

MerikızZ <b>Öz ağlamadan , Göz ağlamaz</b>

tek kelime ile ölmek istiyom ya oku diyolar okuyuncada önümü kapatıyolar ne anladım bu işten off

11. Giallo Rosso

Giallo Rosso New Member

maksat okumayı engelleyip milleti cahil bırakmak . cahil insanı yönetmek daha kolaylarına geliyor galiba...

12. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

kesinlikle katılıorum kapatıp duruolar ..eski katsayıdan sadece 1 eksik 13.yrne 12. yapmışlar ...

Bu Sayfayı Paylaş