BD Harlequin Helen Bianchin - Fırtına Alevi

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 28 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Helen Bianchin – Fırtına Alevi

Harlequin Romance No: 108
    İngilizce Adı: Stormfire

Tarama : Clondike
    Düzenleme : Ser_reS

Arka Kapak:

Lisette kendinden yirmi beş yaş büyük biriyle evlendiğinde, herkes onun Eden Hollingsworth'un servetine göz diktiğini düşünmüştü. Oysa, Eden bir kanser hastasıydı ve Lisette sadece yalnız bir adamın son arzusunu yerine getiriyordu.

Eden, oğlu Jake'nin sürdürdüğü çılgın hayattan vazgeçip ona bakmasını bekleyemezdi. Bu yüzden de, Jake'ye hastalığından hiç bahsetmedi. Lisette ile son bir yılını mutlu bir şekilde geçirdi ve huzur içinde öldü.

Ama ölümünden sonra, Jake'nin Lisette'yi suçlayacağını düşünememişti...

Helen Bianchin kitaplarını biliyorsunuz… Sahipliler…:füü: Kimselere veremiyorum o nedenle… Bu da Ser_reS’e ait…:canim: O dilediğine armağan etsin…:)

Ön yorum: Bu kitapta ilginç bir durum var. Uzun uzun kızın neler yaptığını anlatıyor yazar. Haftasonlarını anlatıyor, kızın gün için de yaptıklarını anlatıyor, her giydiği elbiseyi ayrıntıları ile betimliyor. Siz bekliyorsunuz, şimdi adam ortaya çıkacak vs. Yok.. Elbette bir yerlerde çıkıyor ortaya ama o uzun uzun anlatılan sahnelerde yok…:cool:

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

Moderatör tarafından düzenlendi: 12 Eyl 2019
    andon, kartal-1, NuRTeNcE ve 12 kişi daha bunu beğendi.
  2. harikaya

harikaya Well-Known Member

Teşekkürler Clondike.
    Aslında bd lerde uzun tasvirleri pek sevmem ama yine de okumaya değer olduğunu düşünüyorum.
    Emeğine, ellerine sağlık.

merinas bunu beğendi.
  3. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Teşekkürler,ellerinize sağlık

ilk_goz_agrisi bunu beğendi.
  4. blgnlf

blgnlf Well-Known Member

teşekkürler

5. bega

bega Active Member

teşekkürler

6. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...Ser_reS tavsiye ettiği için hemen okuyacağım inşaallah,size de çok çok teşekkürler clondike emekleriniz tartışılmaz...

7. cocosh

cocosh Active Member

Helen Bianchin benimde en sevdiğim bd yazarlarından.Kitabı bizimlede paylaştığın için teşekkür ederim.Düzenleme için de serrese teşekkür ederim:)

8. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

9. bernata

bernata Well-Known Member

teşekkürler

10. yelken

yelken E-kitap Müdavim

PaylaŞim İÇİn teŞekkÜrler

11. tnk37

tnk37 Member

teşekkürler

12. gul_kitap69

gul_kitap69 Well-Known Member

helen bianchin olunca beklenti iyi oluyor,umarım yazarın diğer kitaplarının tadında olur,emeğinize sağlık:)

13. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Bdlerde en sevdiğim şeylerden birisi kızların ne giydiği ne taktığı detaylarıyla anlatılıyor. Elbiselerinin rengi modeli kumaşın deseni ..Böylece zihnimdeki sahne detaylarını yazar kendisi halletmiş oluyor. Sıkıcı bulmuyorum ama fazlasınında iç bayıcı olduğunu düşünüyorum. Fakat adam ha şimdi çıkacak ha geldi derken hikayeninde sürüklendiğine inanıyorum. Helen Bianchin en sevilen yazarlardan birisi hatta en verimlilerden..
    Ellerinize sağlık clondike ve serres. Kapağı sevdim. Yeni nesil beyaz dizi kapaklarından daha romantik geliyor bana eski bd kapakları. Şimdikiler fazla erotik.
    Teşekkür ederim hafta sonu öncesi perşembe keyfi için kahvelerinizle oturun kitabın başına hanımlar.

14. violpia

violpia New Member

teşekkürler

15. ShETaiN

ShETaiN New Member

teşekkürler

16. ALTAN

ALTAN Active Member

teşekkür

17. lagrande

lagrande Well-Known Member

teşekkür ederim.