içimizdeki ses

'Kuflu Sözlük' forumunda Küflü Siyah tarafından 17 May 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

Hani içimizden biri bizimle konuşur ya,ne garip gelirdi bana bir zamanlar.Bir de baktım eğer içimdeki o sesi duymasaydım kendimi bir hayli yalnız hissedecektim.
    İnsanın kendi kendine konuşmasını garip karşılayanlar vardır ama şunu düşünün bir kere, düşünürken size kim cevap veriyor sanıyorsunuz? Kendi kendine konuşmak bir düşünme şeklidir.
    İçimizdeki ses yabancı değil yahu! :D

2. Ejefn

Ejefn <b>Sözlük Kurdu</b>

Bana vurdulu kırdılı şeyler mırıldanan, yalnız kaldığım zamanlarda ise iyice cıvıtıp dışıma da taşan(ki kendi kendine konuşma anları olarak ta geçer bu zamanlar) akıl sağlığımdan şüphe etmeme neden olan garip ses. :zuhaha:
    bi de bazen "içindeki sesi dinle" falan derler, "kalbindeki sesi dinle", yok "ruhunu dinle" kulak veririm veririm, tık yok!!!... :zuhaha: varsa yoksa olmadık yerlerde saçma sapan şeyler mırıldansın. işte bu yüzden gereksiz olduğunu düşünsem de arada can sıkıntısı olunca da iyi oluyor diye katlanıyorum. :D

3. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

çoğu zaman kulak vermek istemediğim felaketimle sonuçlanan gizli düşüncelerim :D

4. kikujirokedi

kikujirokedi New Member

Çoğu zaman saçma sapan yerlerde ortaya çıkan aslında tamamen insanın hayal gücüne dayanan bir sestir. Bazen doğru kararlar vermemizi sağlasada aslında bizim mantığımıza en yatkın olan şeydir söyledikleri..Ve bence kesinllikle içinizdeki sesi dinlemeyin. :D:D

5. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

'ben'den öte 'ben'den ziyade...

6. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

Bazen , içimizden dışarıya , bi çığlık bi damla gözyaşı , bazende "hartt , zort" şekillerinde çıkabilio :D

7. eXtreme

eXtreme ¤ <b>Asi</b> ¤

Benim içimde ses felan yok aga :)

8. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

Bu ara çok konuşuyor Ameliyatla dilini aldırmayı planlıyorum :D

9. vişne bahçesi

vişne bahçesi Well-Known Member

firecim benim iç sesim senin iç sesinle arkadas olmak istiyomus öyle diyo:zuhaha:ayrıca cok merak ettim neler diyo iç sesin:$ benimkinin neler dedigini biliyorsun sen;)

10. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Bu ses genelde doğruları söyler. Acayip güzel yorumlar yapar. Bazen kafanızı karıştırır, çünkü, söyledikleri işinize gelmeyebilir. "Bi sus artık, amma çok konuştun" diyesiniz gelir. Ama dinlenmesi gerekir, çünkü sizi en iyi o bilir. Genelde, doğru olana yöneltir. Bazen verir coşkuyu, o zaman, azıcık sakinleşmesini bekleyin. Sana güvenir bu ses, seninle beraberdir, unutmamak gerekir, arada yoklamak, onun sesine kulak vermek gerekir iyi bir insan olabilmek için.

11. nur tanesi

nur tanesi New Member

Hiç bir zamaman beni yanıltmaz, eğer dinlemediysem sessiz çığlıklarını, beni vicdan azabı ile cezalandırır.

12. Emma

Emma New Member

Benim içimdeki sesi duymak istemiyorum

13. tantana

tantana Well-Known Member

Benim içimde olmayan şey..

14. zipper

zipper quae nocent docent

istemesem de duyduğum,duyunca dinleme zorunluluğunu hissettiğim yok eğer o zorunluluğa uymadıysam vicdan azabı çektiğim sestir..

mesela şu an kalk veyarım kalan işleri, yap diyorrr:eek:ff::eek:ff:

Bu Sayfayı Paylaş