İsim Vermeden Forumdaki Biri Hakkında Yorum Yap

'Forum Oyunları' forumunda αηιтαвℓαкє~~ tarafından 10 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Başlıktan belli oluyor zaten.Ben daha yeni olduğum için yazmayacağım.
    Umarım konu yoktur.Varsa özür diliyorum.Başlayalım.

2. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

ana oğul gibiyiz onunlan.çok sevdiğim bi dostumdur kendisi.bazı davrannışlarını onaylamasamda genelde hak veririm her söylediğine.bide bana beziyor biraz anlık sinirle her bi haltı yapabilicek biri :d

3. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

İlginç Biridir kendiisi. Çok konuskandır. Kitaplarla vampirlerle kafayı bozmuştur:) Okuldan Bıkkındır..Ama çok iyi biridir tanıdığım kadarıyla:)) Bana tavla sözü Vardır bu arada kendisinin Buradan bi hatırlatayım:D:)

4. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

çok iyi birisidir kendisi..çookk sabırlıdır..ara sıra vicdanım gibi konuşur bu da beni deli eder ;sanırım böylece yaptığım şımarıklıkların intikamını alıyor.bana birçok şey öğretti ona çok teşekkür ediyorum buradan..sanırım onu hayal kırıklığına uğrattım,haklı bir şey diyemiyorum..

5. apoenzim

apoenzim New Member

Çok iyi biridir baya severim ama ara sıra bole hafif ama cok hafif anlaşmazlıklar olur ama onu cok severım

6. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

annesinin bidenesidir o. :Lv:
    hayatım da hiç kimseye o kadar çabuk ısınamam derdim ama ona çok çabuk ısındım :canim:
    ilk buluşmamız vasattı ama olsun :zuhaha:
    azıcık sıpa'dır da kendileri :rzl:
    ama çok değerlidir :mjk:​

7. Ejefn

Ejefn <b>Sözlük Kurdu</b>

Kendisi biraz deli doludur ben gibi :D Tam bir aşk meleğidir aynı zamanda. Her yerinden kalp fışkırır resmen :D :Lv:
    Anlayışlı, temiz kalpli, sevilesi bir insandır.
    Aynı şehirde yaşamıyor oluşumuz kötü bi durum, ama geçen aradı, sesini duydum, güzel oldu. (Bi gün yüzyüze de görüşeceğiz umarım :canim: ) Yalnız kendisinden şu ana kadar tek bi mesaj alabilmiş değilim. Sms yapmıyo :D :zuhaha:
    Genelde msni açıktır ama bilgilsayarın başında değildir. :füü:
    Başkaaaaa.... heh buldum :D Öcü böcülerimi yok etmeye ant içmiş vampir savaşçı prensesimdir :D :Frnds: :gül:

8. SeaBoy`

SeaBoy` " ۱۹ ٦ط "

Hiçbirşeyin önemi olmadığını ve önemli olan şeylerin sadece altının çizildiğini varsayarak kendine daha iyi davranmak için sıkıntısız gibi görünmeye çalışarak kendini daha fazla yıpratmaktan başka birşey yapamadığını gördüğünde ise kahrolması gerekirken bile tebessüm edebilir,
    Tuhaf, Asıl tuhaf olansa, hep hep hep şaşırtmasıdır karşındakini kendisine karşı

9. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Kime yazsam diye düşünürken nickler aklımdan geçse de cümleleri toparlayamadım henüz hiçbir nick için. O yüzden herşeyini biz oluştursakta o`na yazmak istiyorum. Kendisi henüz 1 sene 8 aylıktır ama sıcaklığıyla yeri, bulunduğum ortamların arasında hep ayrı kalacaktır. O`nu oluşturan herkese teşekkür ederim. Beni seven veya sevmeyen, bu ortamı oluşturmakta yardım eden herkese teşekkürler...

10. Scream.

Scream. New Member

Çok iyi bir dosttur. Asla hakkınızda kötü bir şey söylemez, sizi kırmaz, incitmez aksine sever. Paylaşımcıdır, eğlenmeyi gülmeyi sever.

11. koke

koke New Member

Çok sevdiğim. :D her zamn onunla konuşmayı çok seviyorum. :D sevmeyi sevilmeyi bilen. :D

12. inziva

inziva New Member

Eski bi dostuma benzetiyorum açıkcası..

13. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

aynı frekanstayız onunla ;)

14. kaliksaren

kaliksaren <b>Don't worry be happy</b>

Sohbetini seviyorum. Doğal, olduğu gibi biri :)

15. inziva

inziva New Member

Bilgili..

16. tantana

tantana Well-Known Member

espriden anlar,yardımsever,sohbeti hoş biri :)
    hayır canlarım ben değilim başka biri :D
    sıcakkanlı bir insan.görmeden sevdirdi kendisini...
    gerçi gözü benim erkeklerimde ama olsun.
    :füü:

17. zipper

zipper quae nocent docent

beni her zaman şaşırtacak ve güldürecek bir şey yazıyor,onun ilginç olduğunu düşünüyorum:füü:

18. Emma

Emma New Member

hala hediye ettiğim avatarı kullanıyor :)

19. zipper

zipper quae nocent docent

hehehehee ben onu tanıyorummm:füü::füü:

20. Emma

Emma New Member

içimde çay içme isteği uyandırıyor

Bu Sayfayı Paylaş