İtiraflar :)

'Serbest Kürsü' forumunda Özgür tarafından 17 Mar 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Evet varmı yürekli arkadaşlarımız
    ufak veya büyük itiraflarınızı bekliyoruz :)

Unutmadan; Gerçekten gerçekleri söylemek isteyenler elbet çıkacaktır. Birkaç post aşağıda söylediğim gibi bunu söylemeye ne zaman hazır olursanız o zaman söyleyin. Eminim iyi gelecektir

periza bunu beğendi.
  2. GüLümSé!

GüLümSé! ●şιιя ρєяιѕι●

Meryem Ne bir gün'ü Canmm :)

İlk Benden O zman :)

Lise 4 De okurden Peşime Bir çocuk Takılmıştı.Ben sokaktan geçiyordum arkamdan takılmış abla ne güzelsn be benimle evlensene fln zırvalıyordu Bende Zaten Sinirli biriyim Döndüm Ne Dedin Sen Diye Bagırıyorm çocuga Çocuk Tekrarladı Bende Dövdüm Tekme Tokat . Sonra Arkamı donerek eve gttm. 2 saat sonra Kapı çaldı Annem Açtı kapıyı. Baktım Yine O Herif. Bana bakmıyo Anneme Dedi abla Kızınız beni Dövdü dedi Annem hayretle Bakarak Bnim Kızımmı Dedi Felçe ugramış gibi :D Bende Evet Ben Dövdm Zırvalıyordu Diye.
    Annem Dedi Sen gir içeri. Sonra Çocuga Döndü Olum sen k.bakma diye. Çocukta arsız arsız gıttı :)

periza bunu beğendi.
  3. Özgür

Princess annen de bizim kapıyı hangi cesaretle çalarsın diyerek iyiki dövmemiş çocuğu :)

periza bunu beğendi.
  4. GüLümSé!

GüLümSé! ●şιιя ρєяιѕι●

Annem Dövdügüme İnanmadı ki :) Çoçuga Acıdı Valla :) Burnunu Kanatmışım :eek:ps: :D :D

periza bunu beğendi.
  5. Özgür

:D :D kuflu sakinleri siz siz olun sakinliğinizi bozup Princess`a laf atarsanız yiyeceğiniz dayağı da hesaba katın o zaman :D :D

periza bunu beğendi.
  6. MerikızZ

MerikızZ <b>Öz ağlamadan , Göz ağlamaz</b>

banamı diyon yoksa küflü siyahamı diyon neyse sende elimmaşalılardan çıktın sana zahmet şu rmznıda bi elden geçirsen yaaa bekli bana takılmayı bırakır:p

7. GüLümSé!

GüLümSé! ●şιιя ρєяιѕι●

Özgür Yine Dogru SöyLedi. :D Yola Dewammm :)

Meryem : Siyah İncimiz'e Canım :)

Eli Maşalı mı :D :D SoBeR' e Karışamam :) Kim dir Neyin Nesi Bilmemki Merikız :)

8. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

o tekerleği yuvarlayan bizdik :D

9. Zuzu

Zuzu <b> " inatçı zuzu " </b>

gizli no'dan kuzenime sapıklık yapan bendim :)

10. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

Meryem Ne bir gün'ü Canmm :)

o bir gün bugün aslıcım :)
    itiraf ediyorum :)
    sanırım sekiz-on yaşlarındaydım.ablamla o gün evde yalnızdık.ablam büyüklüğünü kullanarak kumandayı zaptetmişti.bende aklımca bir fikir buldum ve esneye esneye ablamı uyuttum :) kumanda benim oldu :)

:cool:

11. Begüm

Begüm New Member

İtiraf ediyorum Özgürü Bowling de Ağlatan bendim :D 180 - 110 :D

12. bebiS

bebiS New Member

Itiraf ediyorum - FaceBook Okey'de hile yapiyorum :füü:

13. Zuzu

Zuzu <b> " inatçı zuzu " </b>

itiraf ediyorum kuzenimin yatagını ıslatan bizdik :)

14. Küflü Siyah

itiraf ediyorum ben bu forumdaki en sinirli iki kişiden biriyim :)

15. SeaBoy`

SeaBoy` " ۱۹ ٦ط "

İtiraf ediyorum. Ben o palyaço'yum.

16. BBurcu

BBurcu <b>Kitapkolik</b>

İtiraf ediyorum 1 sene öncesine kadar kitap okumaktan nefret ederdim :D

17. Küflü Siyah

itiraf ediyorum uyku problemim var..

18. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

İtiraf ediyorum: üstteki üye var ya , onun imzasını çalmak için o kadar uğraştım yeri geldi açık açık söyledim değiştir artık o imzayıda ben çalayım diye , ama değiştirmedi.Sırf o imza için bende ona benzer bi imza ekledim :D

19. Ejefn

Ejefn <b>Sözlük Kurdu</b>

İtiraf ediyorum, gerçekten ama gerçekten garip rüyalar görüyorum :S O kadar garip ki bi tanesinde elimdeki çok eski bi kitabı ele geçirmek isteyen biri var, ben de elime bi bıçak alıyorum, öyle olunca kaçıyor benden, bi kanepenin içine giriyor ama öyle böyle değil cidden ruhu kanepeyle bütünleşiyor gibi. sonra kanepeye kesikler atmaya başlıyorum ve her kestiğim yerden kan akıyor oluk oluk :ha:
    Bu ve buna benzer o kadar çok rüya görüyorum ki, bilinçaltımdan şüphelenir oldum :saskin:

20. MerikızZ

MerikızZ <b>Öz ağlamadan , Göz ağlamaz</b>

okuduğun kitaplar yada izlediğin film ve dizilerden kaynaklanıyo olabilir bence itiraf ediyorum ben aşığım

Bu Sayfayı Paylaş