BD Gelişim Jane Donnelly - Yedi Büyülü Taş

'E-Kitap' forumunda BEYAZ tarafından 8 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Tarama BEYAZ
    Düzenleme Ser_reS

Sophy eski evinden uzaklaşıp, küçük bir Yorkshire köyüne yerleşmişti. Burada nihayet huzura kavuştuğunu düşünüyordu. Hayalini kurduğu seramik atölyesini de açmış, satışlara başlamıştı. Artık istediği gibi bağımsız yaşayacaktı. Bir gün yörede dolaşırken, Robert Carlton' la karşılaştı. Bu adam ona, despotça davranışlarıyla insanı çileden çıkaran iki kişiyi hatırlatıyordu: ölmüş olan babası ve ayrıldığı erkek arkadaşı. Robert yörenin en zengin ve etkili kişisiydi. Ama edindiği tecrübelerden sonra genç kız onunla herhangi bir ilişkiye girmemeye kararlıydı. Ne var ki, böyle inatçı ve çekici bir erkeği engellemek mümkün olabilecek miydi?

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

''Mutlu olmayı yarına bırakmak,karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer...Nehir asla durmaz...''
    (anonim)
    .......

Paylaşımlarıyla zevkli zamanlar geçirmeme vesile olan sevgili semiramiss'e gönderiyorum bu kez....:bye:

2. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

güne senle başladık bakalım kiminle kapatıcaz :kz:
    bugun yıne bd yağmuru var şemsiyelerinizi açın arkadaşlar :)
    emeğine sağlık beyazım birer birer gelişim eksiklerimiz kapanıyor
    ve yıne guzel bır ıthah sair ruhlu öğretmenim :canim:

asee bunu beğendi.
  3. saifa

saifa Well-Known Member

teşekkürler

4. amaya

amaya New Member

Beyaz ve Serres, ellerinize sağlık, çok teşekkürler...:bye:

Klasik konu ama en azından böyleleri intikam bd'lerinden daha az sinir yıpratıcı oluyor....:füü:

5. huzami

huzami E-kitap Müdavim

Teşekkürler

6. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...gelişim bd'si ve ne zamandır aradığım bir bd idi...çok çok teşekkürler BEYAZ; size de düzenlemeleriniz ve herkese sevgi,saygı ve nezaketle yaklaşımınız için ne kadar teşekkür etsek azdır sevgili Ser_reS...hepiniz harikasınız ve iyi ki varsınız...

asee bunu beğendi.
  7. blgnlf

blgnlf Well-Known Member

teşekkürler

asee bunu beğendi.
  8. kimya

kimya Well-Known Member

çok çok teşekkürler :)

asee bunu beğendi.
  9. Ser_reS

aslında sırada başka bd vardı ama hasın erkeklerden bu ara artık herkes bıkmıstır
    sahsen ben bıkmadım ama:füü:
    bu yuzden tarz degıstırdım bugun bıraz relax olalım :)

asee bunu beğendi.
  10. amaya

amaya New Member

Değil mi yaa...;) Bende kaç kere öfle nöbeti geçirerek okuyorum ama yine de ne bileyim o "haşin(!!!)" erkeklerin yeri bir ayrı oluyor değil mi? Kim bilir kaç kere Robyn Donald'ın kitaplarını okurken kimbilir kaç kere tırnaklarımla avuçlarımı çizdim ama yinede kitabın sonunda böyle > :$ oluyorum...Ahhh çocukken çok Türk filmi seyretmekten oldu bence...

Ayrıca ruh sağlımızı düşündüğün için öptüm seni Sevgili Serresim...:Lv:

11. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Haşin ve dengesiz bd erkeklerinden bd okuyan kimse sıkılmaz sanırım. Elimize geçirsek dart tahtamızın ortasına dikeceğimiz karakterleri okurken skıldığımız söylenemez. E negatif enerjimiz içinde hedef lazım:D
    Ellerine sağlık BEYAZ. İsmi itibariyle merakımı celbeden bdlerden birisiydi. Okuma şansını verdiğin için çok teşekkür ediyorum. Okumaktan da öte paylaşımların sayesinde çok güzel gelişim bdlerimiz oldu.
    Düzenleme içinde Ser_reS sana kocaman bir teşekkür. Çıkmam lazım ama hala dolanıyorum. Habire bd tarıyorsunuz sayenizde gözlerimden olucam:D

12. anastasia

anastasia Active Member

teşekkür ederim

13. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

14. Ser_reS

bunu hıssettırebılıyorsam ne mutlu bana:$
    karsısındakını hakir görenden üstünlük taslıyandna nefret ederım
    hıc hazetmem .. iyiliğim basıma cok ıs actı ama ben yıne aynı yla ısrarla devam ;)

ruh saglıgınız onemlı tabıkı okadar kıtap taranılıyor duzenlenıyor
    sıze bısey olursa kım okucak deney kobaylarımız :zuhaha:
    ama merak etme bugun rahatlayın yarına yıne hasın bır bd ıle cıldırmaya devam :füü:
    robyn ah robyn ama helen ve lynne grahamda cok sert yazıyorlar
    keske hep bu ucu bd yazzsa bızde okusak :p

15. nazzlıcann

nazzlıcann Well-Known Member

teşekkürler

16. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

17. gullu3451

gullu3451 Active Member

çok teşekkürler

18. amaya

amaya New Member

Keşkeee.....:Frnds:

Ama içlerinde en serti Robyn gibi...Yani özellikle bazı romanlarında teeee kitabın sonuna kadar işkence yani...Helen'la Lynne'in karakterlerinin duygusal yanları böyle dolaylı ya da dolaysız açık verir...Ay bd olsunda ne olursa olsun ;)

reyhan birol bunu beğendi.
  19. asel

asel Active Member

teşekkürler

reyhan birol bunu beğendi.
  20. ametist78

ametist78 Well-Known Member

teşekkürler emeğinize sağlık

Bu Sayfayı Paylaş