Julia Garwood - Fidye

'Kitap tanıtım' forumunda TDL tarafından 7 Mar 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. TDL

TDL New Member

SIR ile başlayan seri,
    New York Times'ın çok satan kitaplar listesineki
    FİDYE ile devam ediyor...Büyüleyici bir hikâye... Tutku, sadakat, arkadaşlık ve gizem böylesine gerçekçi karakterlerle ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Romantic Times Katıksız bir ziyafet... Gerçek anlamda unutulmayacak bir aşk hikâyesi. Rendezvous Harika... Fidye'de şüphe, tutku, özlem ve neşe bir arada. All About Romance Julie Garwood, aşk romanlarının en önemli ve tanınmış isimlerinden biri haline geldi. People
    Gillian, yakışıklı birer İskoç beyi olan Ramsey Sinclair ve Brodick Buchanan'ın yardımıyla geçmişini aydınlatabileceğini keşfeder. Genç kadın, bu iki İskoç beyinin cesaret ve kurnazlığı, yeni tanıştığı Bridgit'in de arkadaşlığı sayesinde, ailesini dağıtıp babasının adını kötüye çıkarmış olan vicdansız Baron Alford ile sıkı bir mücadeleye girişir.Fakat Sinclair ve Buchanan gibi iki güçlü savaşçıyı yanlarında bulan Gillian ve Bridgit, ihtirasın güçlü bir silah olabileceğini, tek bir ihanetin bile tüm güveni ortadan kaldırabileceğini ve en büyük riskin teslim olmak - özellikle de beklenmedik bir aşkın uyandırdığı güçlü hislere teslimiyet - olduğunu fark ederler.

reyhan birol bunu beğendi.
  2. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

historical olarak okuduğum ve beğendiğim bir kitaptır, en beğendiğim sahne at üzerinde evlendikleri bölümdü:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

reyhan birol bunu beğendi.
  3. TDL

TDL New Member

O sahne de ben de çok gülmüştüm ve kızın evlendiklerinden haberi yok bir insan ancak bu kadar saf olur at üzerinde nişanlandık sanıyordu saftirik ya hey gidi:zuhaha:

4. tuannaken

tuannaken New Member

tşkr

5. sarisin75

sarisin75 New Member

tesekkurler

6. evremmerve

evremmerve Member

7. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Benim de çok çok beğendiğim bir kitaptır. Hatta "gelin-düğün"dense çok "sır-fidye" serisi daha bir güzeldir. Benim de güldüğüm sahnelerdendir evlenme sahnesi. Bir de son bölümde Gillian, Huysuz Amca, Ramsey, Bridgid ve Brodick'in olduğu sahneler enfestir. Amcanın çileden çıkması, bu işler için artık yaşlandığını düşünmesi çok güldürmüştü beni. :zuhaha:

8. sahelif

sahelif New Member

teşekkürler

9. sahelif

sahelif New Member

teşekkür ederim

10. sahelif

sahelif New Member

teşekkürler

11. sahelif

sahelif New Member

tesekkür