Julie Garwood - Kalp Hırsızı

'Kitap tanıtım' forumunda PeRi tarafından 27 Mar 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. PeRi

PeRi New Member

Kalp Hırsızı Açıklama
    Roman / Edebiyat

Yazdığı tarihi romanları ile Amerika ve İngiltere'de çoksatanlar listelerinden çıkmayan yazar Julie Garwood, bu defa konusu günümüzde geçen başarılı bir gerilim romanı yazmış. 'Kalp Hırsızı' Amerika'da aylarca çok satanlar listelerinden inmedi ve büyük bir başarı elde etti. Amerika'da yayınlanmasından kısa bir süre sonra Türkçe'ye çevrilen 'Kalp Hırsızı', okurların bir solukta okuyacağı alışılmışın dışında bir gerilim romanı...

FBI ajanı Nick Buchanan üç yıl aradan sonra ilk defa tatile çıkacaktır, fakat eski bir arkadaşı olan rahip Tom Madden onu yardıma çağırır. Yardım elbette bir cinayetle ilgilidir, fakat işlenmiş bir cinayet değil, işleneceği önceden haber verilen bir cinayetle... Katil adayının, kurbanın rahip kardeşi Tom'a, daha işlemeden günahını çıkarttığı bir cinayetle...

Katilin ve kurbanın daha ilk sayfadan bilindiği bu sıradışı roman, hiç alışık olmadığınız yollarla soluğunuzu kesecek!

--------------------------------------------------------------------------------

2. TDL

TDL New Member

Julie Garwood un tarihi romanlarına alıştığım için bu romanı okurken istediğim zevki alamadım sanırım kötümüydü peki hayır değildi sevmiştim özelliklede Nick i :) azım tarzıda güzel ama diyorum ya bir kere historical lere alışmaya görün diğer kitapları okurken aklınız onlarda kalıyor. Teşekkürler PERİ:)

3. sozcan1

sozcan1 Active Member

tşklr

Bu Sayfayı Paylaş