Karanlık SırLar

'Serbest Kürsü' forumunda AnekToD tarafından 8 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. AnekToD

AnekToD Member

FBI, CIA, NASA dokümanlarını açıklıyorlar. Baktım benimde artık açıklama zamanım gelmiş

Bu başlık altında arasanızda bulmanızın gerçekten güç olduğu, zamanında çok gizli olan dokümanları arşiv haline getiriyorum. Tabi bilgi paylaşıldıkça değerli olduğuna inandığımdan da sizler ile paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarımı kısa bir özetle göndermenin daha yararlı olduğunu düşünüyorum, böylece ilgisinizi çeken dokümanı indirebilirsiniz.

PROJECT HORIZON
    Öncelikle Ay'a 1969 yılında ilk defa ayak basıldığını hatırlayalım veya en azından bizler bu şekilde biliyoruz. Ya daha öncesinde gidildiyse ve hala fotograflar karartılıp gizlenmeye çalışıyorsa...

1959 yılında Army Ballistic Missile Agnecy (ABMA) isimli grubun önderliğinde (ki bu von Braun'un) Ay üzerinde ileri karakol kurulması fikrini U.S. Department of the Army'e sundu. Toplamda 6 milyar dolara mal olacak ve 1966 yılında 12 asker ile kalıcı olarak hizmet vermeye başlayacaktı. 1964 yılında uzaya gönderilen 40 adet Saturn I ve Saturn II roketi ile çalışmalara başlandı. 1965 yılında ilk kargo Ay'a ulaştı.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

WHAT TO DO? (IF SOMEONE SEE UFO)
    Bugün eski belgeler yayınlanıyor ve UFO bulamadıklarını, bunların uydurma olduğunu raporlarında söyleyip duruyorlar. RAND (Research and Development) grup çok önemli bunu not edin bir yere... Ekteki dokümanı kendi personelini eğitim için hazırlamışlar.

RUSSIAN PLANETARY MISSIONS
    Bir rapor bu kadar detaylı olabilir hele rakibiniz hakkında yazıyorsanız. Bugünlerde gazetelerde Rusya'nın gizli üssü falan gibi haberlerle duyrulan BAIKONUR yıllardır biliniyordu, hemde resimleriyle...Deep Space Mission Architecture Group tarafından hazırlanmış bir belgedir. 2002 yılında rapor haline getirilmiş.

devamı gelecek...

Bu Sayfayı Paylaş