Kariyer siteleri

'Kuflu Sözlük' forumunda Özgür tarafından 24 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

İş arayanlara iş bulmak için bulundukları iddia edilen sitelerdir

2. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Umut fakirin ekmeğidir mantığı ile yola çıkmış kariyer edindirdiği muamma ama tıklamalarla yolunu bulduğuna inandığım mekanlar...

3. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Kendileri genelde superman arar hem hededen hem hödöden anlasın aynı zamanda södöyüde yapabilsin tarzı komplike robotlar piyasaya sürüldüğünde belki bulabileceklerini düşündüğüm sitelerdir.

bknz: sigorta ve yemek dahilmişte.

4. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

şu sıralar özgeçmiş yazdığım yerler olur kendileri.

5. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Zamanında özgeçmişimi yazdığım sitelerden olur kendileri. Hiçbir cevap alamadım, o ayrı.

Yıllar geçer... :p (merak etmeyin, o arada iki yüksek lisans yaptım :cool:)

Hani zamanında o fakir ama gururlu işsiz kız vardı ya... (tam bu kısımda dönen sandalyemde döndüm) O artık işli :D :hih: :cool:

6. bermer

bermer Well-Known Member

Eleman ararken de aranırken de sürekli temasta olduğum sitelerdir. Çalışmayı bırakalı 4 sene oldu halen iş teklifi ve randevu talebi ile aranmaktayım..

Kaliteli ve verimli bir özgeçmiş sunup referans desteği ile aradığınız özelliklerdeki işlere başvurduğunuz taktirde bir ayda iş bulmanız olasıdır.

Çalışırken bile iş görüşmelerinde paslanmayayım diye iş aramasam bile iş başvurularına gitmişliğim çok olmuştur... Hele ki halen çalışıyor butonu, resmen sizi başvuruların tepesine koymalarına sebep olur.

Eleman alımında da seçeneklerinizi aradığınız özelliklere göre butonları kullanarak arttırabilir ve azaltabilirsiniz.. O yüzden kişisel kaydınızı yaparken nasıl olsa CW'imi ekleyeceğim okusunlar dememeli, özgeçmişinizi doldururken detay düğmeleri de mutlaka doldurulmalıdır.. Yoksa asla aranmazsınız...

Eklediğiniz özgeçmişinizde 2 sayfadan az 5 sayfadan çok olmamalıdır... Yani ne tuvalet kağıdı kadar uzun ne de mendil kadar kısa olacaktır..

Referans taleplerinizde bulunup da dosyanıza eklediğiniz kişiler profesyonel nitelikte olmalıdır. Bu kişilerden gelen mektup, maillerde bunu yansıtmalıdır. Ben çalıştığım bir çok elemanın referansını kontrol etmişimdir. O yüzden gerçekten sizi tanıyan ve iş niteliğiniz ve çalışma prensipleriniz hakkında kaliteli bilgi verebilecek kişileri referans gösteriniz. Bir tiyo; bakılmaz denilerek verilen en son verilen numara ve isim, genelde akraba çıkar. ;)

7. alkane

alkane Well-Known Member

Bi aralar benimde kaydım vardı..

8. tantana

tantana Well-Known Member

ısrarla görmezden geldiğim siteler..gerçekten girip kontrol etmeliyim ama istemiyorum.

Editedit sandalye kısmına koptum little :D

9. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

Bu aralar telefonla ulaşıp acaba eleman ihtiyacınız var mı diye soruyorlar ,site olduklarını unuttular mı ne ? Beyaz masalara döndüler.Bizim fabrikanın olduğu ilçede belediyenin beyaz masası açıp sorar bazen eleman alacak mısınız ? diye.

Bu Sayfayı Paylaş