Kim Vogel Sawyer - Umut Dolu Bir Kalp

'Kitap tanıtım' forumunda PeRi tarafından 5 Oca 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. PeRi

PeRi New Member

Türünün tek örneği olan Barnett, Kansas Wyatt Kovboy Okulu'nun amacı, Doğulu genç kadınların bir çiftlik sahibinin eşi olabilmeleri için gereksinim duydukları tüm becerileri öğretmekti.

Çeyizi ve umudu olmayan Tressa, teyzesinin ve dayısının zoruyla bu okula başvurduğunda kendini kaybolmuş ve yalnız hissediyordu. Zorlu yaşam şartlarına göğüs gererken Abel Samms adındaki çiftlik sahibinden uzak durması da kolay değildi...

Abel Samms'in tutunduğu tek şey çiftliğiydi ancak her geçen gün iflasa bir adım daha yaklaşıyordu. Bunca problemin arasında bir de komşusunun kasabaya getirdiği müstakbel gelin topluluğuyla uğraşamazdı. Hem daha önce Doğulu bir kıza abayı yakmış ve kalbi kırılmıştı. Fakat ne kadar karşı koysa da Tressa'nın suskun ve beceriksiz hâlleri içindeki duvarları bir bir yıkmaktaydı...

"Umut Dolu Bir Kalp; karakterleri ve olay örgüsü ile sizi hayal kırıklığına uğratmayacak..."
    -Jeanne Greene

2. filik24

filik24 E-kitap Müdavim

Peri bende dun aynı kitabın tanıtımını eklemiştim. Şimdi gördüm. Sende eklemissin. Kusura bakma fark etmemiştim.

Bu Sayfayı Paylaş