Kopartan İTiraflar:D

'Kuflu Geyik' forumunda Tuana tarafından 21 Nis 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

Alışverişimizi yaptık ve kasaya yanaştık. Kasiyer çocuk önce bana baktı sonra telefonuna sarıldı. Sonra birini arayıp artık nasıl bir heyecana kapıldıysa; "Dediğim kız burada oğluum!" dedi ben şaşkın şaşkın babama baktım babamınsa ağzından şu sözler döküldü: "Babası da burada de!"

Amerika'da yaşıyorum. Sürekli dinlediğim bir radyo kanalı var haftada 1 saat bir ülkenin müziklerini çalyorlar. 6 yıldır merakla bekliyordum sıra ne zaman Türkiye'ye gelecek diye. Nihayet bu sabah Türkiye seçilmişti. Ve ilk parça geldi: Ceylan söylüyor "Saçlarını dağıtırsın rüzgarlara bırakırsın..." Evet 6 yıl bekledim yuh dedim başka da bir şey demedim.

Gece görüş mesafesinin 1 (!) metreye kadar düştüğü sisli havada 45 dakika boyunca kaplumbağa hızı ile ilerledikten sonra yanlışlıkla sileceği çalıştırmamla birlikte 20 metre ilerisini gördüm. Daha neler göreceğim bakalım...

İşyerime arkadaşım ziyarete geldi. Ne içmek istediğini sorduğumda çay cevabı ile 5-6 metre uzakta olan askerime 2 işareti yapıp çay karıştırma hareketini yaptım. Asker olduğu yerde 2 kere döndü. Bir an arkadaş koptu ben şaşkın...

Fazla kilolarından şikayet edip akupunktura gitmeye karar veren tombik anneme babamın yorumu: "Sana bu saatten sonra inşaat çivisi çaksak fayda etmez hanım..." O günden beri küsler barışmalarını bekliyoruz.

Geçen akşam bozuk olan laptopla uğraşırken babamın; "Hadi artık bitmedi mi?" lafını her 5 dakikada bir tekrarlaması annemin; "Sana ne be adam fişi senin g.tüne mi takılı?" sorusu ile son bulmuştur.

Annem babamın içki içmesine tepki gösterir her zaman. Babam arkadaşlarıyla içerken bir gün arkadaşı "Maydonoz al yenge anlamaz." demiş. Ve gecenin bir yarısı bizi gülme krizine sokan son. Ayakta zar zor duran bir baba ve elinde bir demet maydonoz...

Elindeki bıçakları satabilmek adına "Bu bıçakla her şeyi yapabilirim bu mümkün!" diyen kapıdaki pazarlamacıya dayımın "Üstüne de oturabilir misin peki?" şeklindeki sorusu susmak bilmez pazarlamacıyı konuşamaz duruma getirdi.

Everest'in eteklerinde İrlanda ikekşi lig takımlarının flama ve bayraklarının dahi olduğu bara bizden de olsun Türk dokusu bulunsun diye astığım Fenerbahçe formamın üzerine ".......... Fener!" yazan eleman Allah belanı versin.

Hayatımda ilk kez bugün kaşlarımı düzelttirmek için berberime "Ali Abi bu kaşları düzeltebilir misin?" dedim. "Ne demek bütün ibnelerinkini ben düzeltiyorum zaten." dedi. Peki ben kaşları düzelttirdim mi? Düzelttirdim. Bahşiş de bıraktım mı? Bıraktım. Bir daha Ali Abi'ye gider miyim? İbnelik değil mi gitmem artık!

Babamın karşı komşusu hakkında yorumu: "Bu adam da çok kılıbık. Ben ne zaman balkonu yıkasam o da çamaşır asıyor." Canım babam eski kazak erkeklerden kim kaldı senden başka!

Haftanın 5 günü dışarıdan yemek isteyen geri kalan iki günde de makarna ve tavuk dışında bir şey yapmayı beceremeyen karım dün akşam Yemekteyiz programına başvuracağını söyledi. Hala gülüyorum...:D:D

Bir tanıdığımızın 10 yaşındaki oğlunun Google'da arattığı cümle: "Çıplak kadın resimleri". Çıkan sonuçlar beklentisini karşılamamış kendisini memnun etmemiş olacak ki azmetmiş aramaya devam etmiş: "Çırılçıplak kadın resimleri!":D:D

2. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

vayy beeee :D süper itiraflar :D

3. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

Gece görüş mesafesinin 1 (!) metreye kadar düştüğü sisli havada 45 dakika boyunca kaplumbağa hızı ile ilerledikten sonra yanlışlıkla sileceği çalıştırmamla birlikte 20 metre ilerisini gördüm. Daha neler göreceğim bakalım...

tralalalallalalalala ::D:D:D

4. clancy_00

clancy_00 New Member

Fazla kilolarından şikayet edip akupunktura gitmeye karar veren tombik anneme babamın yorumu: "Sana bu saatten sonra inşaat çivisi çaksak fayda etmez hanım..." O günden beri küsler barışmalarını bekliyoruz.

:zuhaha::zuhaha:

5. Daima

Daima New Member

abi babanla bir tanisayim ben

6. Headstrong

Headstrong New Member

Hepsine koptum. Süperdiler

7. Akajha

Akajha Member

Geçen akşam bozuk olan laptopla uğraşırken babamın; "Hadi artık bitmedi mi?" lafını her 5 dakikada bir tekrarlaması annemin; "Sana ne be adam fişi senin g.tüne mi takılı?" sorusu ile son bulmuştur.

bu ikisine koptum:):):)

8. merze

merze Member

Heheheh :D :D Bu gerçekten komik...:)))

9. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

bizim ailede de dumurluk şeyler olur. ama hiç itiraf olarak yazmak aklıma gelmemişti:) çok güldüm. teşekkürler.

10. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

bi tane ben paylaşayım :)
    üni.de okula gitmek için hazırlanıyorum(2. öğretimdi), banyoda saç, makyaj...
    annem belki 3 5 defa banyoya geldi, gitti, geldi, gitti, en son geldiğinde tam çıkacakken döndü ve patlattı:
    "Dur bi abdest alayımda yanımda bulunsun" :glmsm2:
    işte benim önce bi kaç saniye kalakaldığım, sonrada koptuğum andı :zuhaha:

11. por una cabeza

por una cabeza New Member

çok hoş :saygilar:

12. avemeria

avemeria New Member

benim annen trabzonludur, hem zeki hem de çok matrak bir kadındır. bizim ev camiye yakındı, .ezan sanki bizim evin içinden okunurdu o kadar yüksek sesle duyardık yani caminin yerleşimi annemin her zaman oturduğu köşesinin arkasında kalırdı. annemde o köşeye kurulur elinde kumanda televizyonu tekeline alırdı. yine bir akşam üstü ne izliyorsa böyle nefesini tutmuş ekrana odaklanmış; camiden gümbür gümbür akşam ezanı okunmaya başlandı. tabi benim annem akıl küpü, gayri ihtiyari kumandayı camiye doğru tutarak hocanın sesini kısmaya çalıştı. ne yapmaya çalıştığını farkettiğinde yarım saat gülmüştük

13. birgull

birgull New Member

Amerika'da yaşıyorum. Sürekli dinlediğim bir radyo kanalı var haftada 1 saat bir ülkenin müziklerini çalyorlar. 6 yıldır merakla bekliyordum sıra ne zaman Türkiye'ye gelecek diye. Nihayet bu sabah Türkiye seçilmişti. Ve ilk parça geldi: Ceylan söylüyor "Saçlarını dağıtırsın rüzgarlara bırakırsın..." Evet 6 yıl bekledim yuh dedim başka da bir şey demedim.

Everest'in eteklerinde İrlanda ikekşi lig takımlarının flama ve bayraklarının dahi olduğu bara bizden de olsun Türk dokusu bulunsun diye astığım Fenerbahçe formamın üzerine ".......... Fener!" yazan eleman Allah belanı versin.

Haftanın 5 günü dışarıdan yemek isteyen geri kalan iki günde de makarna ve tavuk dışında bir şey yapmayı beceremeyen karım dün akşam Yemekteyiz programına başvuracağını söyledi. Hala gülüyorum...

paylaşım için teşekkürler:D:D:D

Bu Sayfayı Paylaş