Kuflu.Com'da En Begendiginiz Özellik

'Anketör' forumunda ...... tarafından 6 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Kuflu.Com'da En Begendiginiz Özellik Nedir ?

1. Renkleri ve Tasarımı

2.6%
  2. Üyeleri

11.8%
  3. Konuları

13.2%
  4. Eglencesi

10.5%
  5. İçerigi

25.0%
  6. Kullanım Kolaylıgı

11.8%
  7. Diğer .. (Belirtiniz)

25.0%
  1. bermer

bermer Well-Known Member

Aynen efendim, benim kızlar da çok küçük, 15-20 yılları var daha :zuhaha: çeyizlerine şimdiden başladım :zuhaha:
    Şu silinen linkler nedeniyle verilen emeğin, sabrın değerini daha bir anladım... Naçizane link yenileme de elimdeki bir kaç kitabı paylaşırken bunları paylaşmış arkadaşların ne kadar büyük zaman harcadığını görünce içimden sonsuz şükran duygusu geçiyor. Çok değil 3 sene öncesi internette e kitabın esamesi okunmuyordu, olanlarla ben ilgilenmiyordum.
    Küflü ile cidden büyük bir yalnızlığı paylaşıyorum şu anda, malum çocuklar çok küçük ve ben gezmeyi hiç sevmiyorum artık. Çocuklardan önce, çok seyahat edip yoğun çalıştığım, 5 sene zarfında 1 milyon kişi ile bilfiil temasta olduğum bir işte ciddi efor sarfettiğimden, artık yorgunum. Küflü ile dinleniyorum diyebilirim, çok zaman keşke bende paylaşabilsem diye içim gitmiyor değil.. Sadece alıcı olmak, misafirliğe gidip de kendi evine misafir kabul etmemeye benziyor. :eek:ff:
    Kitapları alırken edilen bir kaç kelime bana iyi geliyor, bu yüzden canı gönülden paylaşımda bulunan tüm küflü dostlara tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum ve saygılarımı gönderiyorum.:saygilar:

Önemli Not: Kızlarımın BD'leri okuması için 15-20 yıl sonrasını hedefledim. Evlilik için 60 yaşından önce onayımız yoktur...:zuhaha::zuhaha:

2. karagül

karagül New Member

İçerigi .

3. zipper

zipper quae nocent docent

aydınlık,kullanımı kolay,içeriği zengin,eğlenceli ama benim için her gün küflünün başına geçmemin sebebi, içinde tanıdığım insanlar ve onların neşeli sıcaklığı...samimiyeti

4. tantana

tantana Well-Known Member

hepsi.

5. aynur01

aynur01 Active Member

hepsi

6. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Cevap veriyoruuuum

hepsi

ay bayılıyorum buraya :)

7. fatma20

fatma20 New Member

tabiki hepsi

8. brendstol

brendstol New Member

üyeleri.başka yerde bu kadar samimi üyelere rastlamadım , pek rastlayacağımı da sanmıyorum :)

9. nicksiz

nicksiz Active Member

en çok takıldığım yer e kitap olduğu için, sanırım e kitap bölümünü...

Bu Sayfayı Paylaş