Lady GaGa: 'Türkiye'ye Gelmek İstiyorum'

'Magazin Haberleri' forumunda ..คη๏ηเм.. tarafından 6 May 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. ..คη๏ηเм..

..คη๏ηเм.. New Member

Lady Gaga:'Bir yüzük, kilise, nedimeler ve çiçekler istiyorum'
    Geçtiğimiz ay 24’üncü yılını kutlayan müzik dergisi Blue Jean , her yaptığı olay olan çılgın şarkıcı Lady Gaga ile Los Angeles’ta buluştu. Çılgın şarkıcı, Los Angeles’ta yapılan röportajda Türkiye’ye gelmeyi çok istediğini söyledi. Gaga röportajda 'Türkiye’ye gelmeyi çok isterim. Çoğu zaman o tip bölgeler aldatıcı oluyor. Geleneksel bölgelerin beni ve müziğimi kabullenmesinin zor olduğunu düşünebilirsiniz ama aslında tam tersi. Bu tür yerlerdeki seyircilerim daha coşkulu ve daha gürültülü oluyorlar' dedi.

Bir İtalyan olduğunu üstüne basarak söyleyen Lady Gaga 'Ben İtalyan’ım. Bir yüzük, kilise, nedimeler ve çiçekler istiyorum. Ben çok gelenekselim. Bir gün evlenmek istiyorum' derken yaptığı müzik için de 'ben mükemmeliyetçi değilim. Aslında mükemmellikten nefret ederim. Bence kusurlar gerçekten çok güzeldir' açıklamasında bulundu.

Lady Gaga yaptığı besteler için de ''Şarkı yazma sürecim, 15 dakikalık bir istifra gibi. 15 dakika boyunca zihinsel ve sözel bir kusma hali. Fikirler, sesler, sözler kendiliğinden çıkıyor'' diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Bu Sayfayı Paylaş