Laurell K. Hamilton - Anita Blake Serisi 12 - Leoparadam Micah

'Kitap tanıtım' forumunda atalante tarafından 8 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. atalante

atalante New Member

Kitap Adı: LEOPARADAM MİCAH

Orjinal Adı: Micah
    Yazarı: LAURELL K. HAMILTON
    Türü: POLİSİYE-MACERA
    Çevirmen: DENİZ EVLİYAGİL
    Barkod:
    ISBN: 978-605-4377-27-5
    Sayfa Sayısı: 259
    Basım Tarihi: AĞUSTOS 2010

Ölüleri diriltmenin sayısız nedeni olabilir. Bazen iş için diriltirsin, bazen aşk. Daha özel sebepler için de ölüler geri getirilir.

“Federaller ifade veremeden ölen bir tanığı diriltmem için benimle anlaştı. İş başa düşmüştü. Philadelphia’ya giden bir uçağa bindim. Yalnız değildim. Yanımda Micah vardı. Leoparadamların kralı. Ve ben onun kraliçesiydim. Çok sevgilim var benim. Bakışlarıyla kanımı kaynatabilense sadece Micah. Onun kedi gözleri yok mu! Yanımda olduğu için mutluydum. Otel odamıza girdiğimizde Micah, ilk kez başbaşa kaldığımızı söyledi. Diğerleri yoktu, sadece ben ve o! İçimde nefes kesen korkular, yürek söken şüpheler ve Micah.”

2. evedallas

evedallas New Member

birde micah eksikti zaten oda oldu..ama benim favorim jean-claude tabiki..

3. atalante

atalante New Member

gökmavisi ile micah kitabını arasında bir katap daha olması gerekiyor ama artemis 12 kitabı unuttu sanırım,hayal gücümüzle tamamlıycaz artık bi okusak

4. evedallas

evedallas New Member

Evet Şeytani Düşler olması lazım..yayına hazırlananlarda görünüyor..sıralamayı mı şaşırmış bunlar nedir...

5. Angelly

Angelly New Member

Oh be oh. Bi ayda 2 kitap ha.
    Mükemmel.
    Başlamışken serinin çıkan bütün kitaplarını çevirip yayımlasalarmış iyi olcakmış :D

6. huzami

huzami E-kitap Müdavim

teşekkürler

7. şila92

şila92 New Member

teşekkürler :)

Bu Sayfayı Paylaş