BD Harlequin Laurie Paige - Canyon Country Serisi 4 - Eski Dost

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 2 Nis 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Laurie Paige - Eski Dost / Canyon Country Serisi -4

2007/05 Harlequin Special Edition
    İngilizce Adı: A Place To Call Home (2006)

E-kitap : Clondike

Arka Kapak:

Zia Peters hayatında yeteri kadar karışıklık yaşamıştı. İstediği tek şey onu rahatsız edecek bir erkek olmadan sakin bir hayat geçirmekti.
    Ancak eski arkadaşı Jeremy Aquilon evindeki fazla bir odayı ve bir de iş teklif edince bunu reddedemedi. Zaten ikisi de birbirlerinin en kötü zamanlarını gördüklerine göre tehlikeli ilişkiler onlara göre değildi.
    Zia’nın bütün benliğiyle, Jeremy’nin o dünkü çocuk olmadığını hissetmesi gecikmeyecekti...

Bu kitap da Sevgili Zipper’in… Keyifli okumalar dilerim…:gül::Frnds:

Not: Okurken kitabın içine not almışım. Çevirmen "file" kelimesini "dosya" diye çevirmiş ve “kekin içine dosya saklamış” :zuhaha::zuhaha: Halbuki file=eğe anlamına da gelir ve eğe, parmaklıkları kesmek için kullanmak üzere kek ya da ekmek içine saklanarak sokulur hapishaneye …:cool:

Canyon Country Serisi:

1- Laurie Paige - /Second-Time Lucky /Caileen Hall & Jeff Aquilon
    2- Laurie Paige - İyilik Uğruna/Under The Western Sky - Julianne Martin & Anthony ''Tony'' Aquilon
    3- Laurie Paige – İş İçinde Aşk /Acquring Mr. Right / Krista Aquilon & Lance Carrington
    4- Laurie Paige - Eski Dost / A Place To Call Home / Zia Peters & Jeremy Aquilon

Açılmış İçerik:
    indir

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

zeroc, hasar37, colchicum ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. denizhf

denizhf Active Member

paylaşım için teşekkürler

asee bunu beğendi.
  3. Bataklık cadısı

Bataklık cadısı Active Member

Bazen bu çevirmenler kastedilen şeyden bambaşka anlamlar çıkarmakta üstlerine olmuyor emeğine sağlık clondike ellerin dert görmesin :)Ve yine ilk teşekkür benden bugün çok hızlıyım yawwwwwww

4. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

emeğine sağlık sevgili Clondike çok teşekkür ederim

asee bunu beğendi.
  5. Zelal

Zelal Well-Known Member

Teşekkürler.

6. tiamo

tiamo Misafir

teşekkürler

7. stfd

stfd New Member

sağol

8. positif

positif Active Member

teşekkürlerr

9. sevdem

sevdem Well-Known Member

teşekkürler clondike...

o kadar moralim bozuk ki...bd bile okuyamıyorum....ağlamaktan başım ağrıdı...anlayamadım şu erkekleri...bdlerdekie amenna...

asee bunu beğendi.
  10. ilk_goz_agrisi

ilk_goz_agrisi Active Member

teşekkürler

11. aysemm

aysemm Active Member

teşekkürler

12. arzumtatar44

arzumtatar44 Well-Known Member

emeğine yüreğine sağlık clondike ellerin kolların dert görmesin kekin içine neler saklanır sorusuna asla verilemeyecek cevaplardan herhalde

13. sultan123

sultan123 New Member

teşekkürler

14. fes

fes Active Member

tesekkürler

15. raindrops

raindrops New Member

kocaman teşekkürler clondike emeğine sağlık

16. birdie

birdie Well-Known Member

Çevirmen ya yazılanları çok okumadan, ayrımına varmadan çeviriyor ya da genel kültürü kötü. Hiç çizgifilm de izlememiş belki. :D Ama bu arada senin de ne kadar dikkatli bir okuyucu olduğun anlaşılıyor :D
    Emeğin ve paylaşımcılığın için bir kez daha çok teşekkür ediyorum.

NOT: Uzun zamandır bu kadar etkileyici bir bd okumamıştım. Hem ağladım, hem güldüm, hem aşık oldum, hem korktum,... Çok da gerçekçiydi, bd gibi değildi sanki. Uzun olmasının, herhangi anlamsız kesintilerin olmamasının da etkisi var biraz da. Kısacası çarpıcıydı, şiddetle öneririm. Tekrar teşekkürler sevgili clondike.

17. bukito

bukito Well-Known Member

içinde şeyh, prens, kovboy v.s. olmayan bir bd... çok şükür...
    paylaşım için çok teşekkürler...

18. anonim

anonim E-kitap Müdavim

off yine bir cevirmen vakasi..ama bu seferki cidden kendini asmis:hih:Hic Red Kit´te okumamis herhalde.. Paylastigin icin tesekkürler Clondike...

19. Elifsu

Elifsu New Member

teşekkür ederim

20. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Kelimeler bile yetersiz kalıyor ya da değerini yitiriyor....emek veren ellerinden öpüyorum.
    Binlerce TEŞEKKÜR...:)

Bu Sayfayı Paylaş