Lay's Kaşık Cips

'Ürün İncelemesi' forumunda zipper tarafından 8 Haz 2013 tarihinde açılan konu

1. zipper

zipper quae nocent docent

Lay's in kaşık formunda üretilmiş,paketinden dippas sosuyla birlikte çıkan,baharatlı ve (bana göre ) acı olan nefis patates cipsi.

67 gr.=2.50 TL.

Yorumum:

Bir cipssever olarak son zamanlarda dadandım diyebilirim,yemesi çok keyifli alıştığımız patates cipslerinin sertliği yok,yumuşak ,yağı azaltıldığı için de hafif.Baharat sevenler için çok lezzetli,benim için acı olsa da,yoğurda eklenen sosuyla tadı dengeleniyor.Bir de benim evde yaptığım böyle bir sos var denerseniz eğer(beyaz peynir+yoğurt+dereotu) kısacası bayıldım bayıldım bayıldım,buraya da ekledim ki,yemeyenler olabilir denesinler efendim :D

Tek kötü tarafı,gramaja göre fiyatının fazla olması :hih:,çünkü tek paket asla yetmiyo:füü:

2. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

cips yemeyi epey azaltmıştım ama bunu görünce denemeliyim dedim.
    deneyip, fikirlerimi bildireceğim, ürün tanıtımı için teşekkürler zip :gül:

dipnot; cipse yeniden başlarsam tüm suç senin ehehe :rzl:

3. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Sha bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum ...

4. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

tanıtım için teşekkürler gerçekten pahalı,patatesin kilosunu 1 liradan kabul edersek kilosu 37 liraya patates cipsi yemek para harcamanın ağız tadı galiba:D ben almıyım cüzdanımı zayıflatıp beni şişmanlatır. zaten kiloları zor verdim üste para ödeyerek:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

5. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Çitlenbik demek o yüzden avatarın böyle çıtı pıtı bir kız oldu desene :zuhaha:p

dipnot ben eski avatarını da çok seviyorum ama bu da güzel...

Bu Sayfayı Paylaş