BD Harlequin Miranda Lee - Cüretkar Teklif

'E-Kitap' forumunda jesica tarafından 8 May 2013 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. jesica

jesica E-kitap Müdavim

O,Evlenecek bir adam değildi
    Samantha,işinden de,patronu Guy Haywood dan da ayrılmak istemiyordu.Ama bir kadın aşkına karşılık verilmesini ne kadar bekleyebilir di? Guy Samantha ya umutsuz bir şekilde sırrını açtığında,fırsat ayağına gelmiştiEğer Guy ın aşkına sahip olamayacaksa o zaman çocuğuna sahip olacaktı.
    Bu sadece bir iş anlaşması olacaktı.Maskeler düşüp,gizli tutkular ortaya çıktıkça, Guy aklı başında ve serinkanlı sekreterinin aslında oldukça ateşli bir kadın olduğunu keşfetmeye başlamıştı.Öyle bir ateş ki artık kontrol edilmesi zor bir hale gelmiş ve ikisinide kavurmaya başlamıştı

Tarama&Düzenleme Jesica

Gang Note: Bu gün kıymeyli ve hürmetli arkadaşımız Natur(Vişne Bahçesi) nin doğum günü o yüzden bu gün açılan kitapların hepsi ona Hatta kendisini kandırıp bu kitaba Gang note ta yazdırdık.Ne de olsa o da Gang ın bir parçası Bir kez daha diyoruz ki

Mutlu Yıllar Vişne Bahçesi

Gang Note Written by Natur(Vişne Bahçesi) : Teklifteki cüretkarlığı bulamadığım, kızımıza kültürsüz ,çirkin, erkekleri etkilemeyen sıfatlarını yapıştıran , bana ilerde kim bakar diyerek bebek sahibi olmaya karar veren aşık oldugunu itiraf etmek için hamile kadını dağ tepe arabayla sarsan dusunceli !!! son derece dengesiz abimizle , abi bebek deyince bunu firsat olarak görüp beni sec beni diye atlayan ,5 yıl boyu surunmek yerine ofiste soyunması yeterli olcak olan -evet abi kizi çıplak gorunce butun o laflarına ragmen aşık oluyor-yaşasın bana cinsel açıdan bağlandı adam diye sevinen aşırı dengesiz kızımızın oldugu güzel baslayan bir miranda lee bdsi. Kitapta kızın eski sevgilisinin ansızın ortaya çıkması degilde cıkış sekli beni benden aldı. Ayrıca nasıl bir işse kimse calışmıyor ama şirket cok basarılı, bende istiyorum bu işten bir tane :)
    Herşeye ragmen okumanızı tavsiye ederim çünkü akıcı kitaplardan biriydi ​

NuRTeNcE, canan7, merteren ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

paylaşım için teşekkürler Jesica...

mutlu yıllar Natur.

asee bunu beğendi.
  3. afa_5

afa_5 New Member

teşekkürler

4. ajuma

ajuma Member

teşekkürler mutlu yıllar....

5. rubbi

rubbi Active Member

Teşekkürler

6. deepfly

deepfly Active Member

teşekkürler

7. dileksen

dileksen Well-Known Member

teşekkürler

8. lupida

lupida Active Member

sagolun

9. laleduru

laleduru Active Member

emeklerinize sağlık ,teşekkürler

10. asuera

asuera Active Member

teşekkürler

11. devil_7

devil_7 Well-Known Member

Emeğine sağlık, çok teşekkürler...

12. soraya71

soraya71 Member

tesekkurler

13. bilen55

bilen55 New Member

teşekkürler

14. aysetun

aysetun Well-Known Member

Emeğinize sağlık.

15. okuryazar74

okuryazar74 Active Member

teşekkürler

16. asos79

asos79 Active Member

"Ayrıca nasıl bir işse kimse calışmıyor ama şirket cok basarılı, bende istiyorum bu işten bir tane "

ay cok guldum bu sozlere ama boyle bır ıs varsa ıkıncı sırada ben de varım :))) emegınıze saglık ve nıce senelere

17. konex

konex Active Member

Tesekkurler

18. filizi

filizi Active Member

teşekkürlerrr:gül:

19. bega

bega Active Member

teşekkürler

20. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

Bu Sayfayı Paylaş