BD Harlequin Penny Jordan - Sweet Revenge Seduction Serisi 4 - Yıllar Sonra

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 15 Eki 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Penny Jordan – Yıllar Sonra / Sweet Revenge_Seduction Serisi – 4. kitap

2000/02 Harlequin İki Roman Bir Arada – 1. Roman
    İngilizce Adı: The Marriage Resolution (1999)

Tarama : Clondike
    Düzenleme: Ser_reS

Arka Kapak:

Dee Lawson ayaklarını sürüyerek parkta dolaşan gençlere üzüntüyle baktı. Dünyada yaşanan tüm bunalımları yüklenmiş gibi çöküktü hepsinin omuzları. Onlara geleceklerini ve kimliklerini şekillendirme olanağının mutlaka ve ivedilikle verilmesi gerekiyordu. Ve bunu sadece kendisi yapabilirdi.
    Hugo'nun engellemesinden sıyrılabilirse elbette. Tüm kadınların hayran olduğu idealist savaşçı geçmişinden fırlayıp gelmiş, peşinden de en ürkütücü hayaletleri sürüklemişti.
    Hayatta başardıklarının ve başaramadıklarının hepsinin arkasında o vardı. Ama Dee bu kez geri adım atmamakta kararlıydı. Aradan geçen on yılda pek çok şey değişmişti.

Penny Jordan - Sweet Revenge/Seduction Serisi

1- Penny Jordan - Kadın ve İntikam / The Mistress Assingnment (1999) / Kelly Harris & Brough Frobisher

2- Penny Jordan – Aşk Kapanı / Lover By Deception (1999) / Anna Tremayne & Ward Hunter

3- Penny Jordan – Aşka Dönüş / A Treacherous Seduction (1999) / Alex Andrews & Beth

4- Penny Jordan – Yıllar Sonra / The Marriage Resolution (1999) / Hugo Montpelier & Dee Lawson

Seri Bilgisi: 2. Ve 3. Kitaplar Küflü’de daha önce paylaşıldı. Ben bugün 1. Ve 4. Kitapları paylaşarak seriyi tamamlayacağım…

Ön yorum: Bildiğiniz gibi birbirleri ile arkadaş 4 kadın var serimizde. Serinin ilk kitabından itibaren esas merak uyandıran karakter Dee’nin hikayesi bu sonuncu kitapta anlatılıyor. Daha ilk kitapta karşımıza çıkan kötü adamla Dee arasındaki ilişkin niteliği de, adamın akıbeti de hep bu kitapta... Dolaylı yoldan çiftimizin ayrılmalarına neden olduğunu düşünsek de asıl suçu kendilerinde aramalılar bence... Yine iletişim sorunumuz var anlayacağınız...:kzgn:

Bu kitap da teşekkür mesajlarını yorumsuz geçmeyen "gülay" arkadaşımızın... Çok teşekkür ederim...:gül:

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

SABAR, merteren, snglyldz ve 12 kişi daha bunu beğendi.
  2. kimya

kimya Well-Known Member

çok çok teşekkürler :gül:

3. nazzzzzz

nazzzzzz Active Member

teşekkürler...

4. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Her zaman Sabrıye ile Serra nın uzun uzun yazmasına hayretle karışık saygı duymuşumdur. Herşeye gelince sorun yok bende ama beyaz dizide yorum kabiliyetım 0 . sanırım okumadıgım için sadece bilindik kalipları kullanabiliyorum.

Kusura bakmayın arkadaşlar valla olmayınca olmuyor. Klasik bir söz olucak ama clondike .
    Tüm çabaların için teşekkürler kuflu ailesi olarak :saygilar::gül:

5. pitis

pitis New Member

teşekkürler

6. yuuki_zero

yuuki_zero Well-Known Member

Emeğine sağlık sevgili clondike :)

Sayende bir seri daha tamamlanıyor :)

7. avnon

avnon New Member

teşekkürler

8. mendirek

mendirek Well-Known Member

cok tesekkurler

9. Candy35

Candy35 Active Member

Tarama : Clondike
    Düzenleme: Ser_reS emeğinize sağlık, çok teşekkürler...

10. keklik63

keklik63 Well-Known Member

ellerine sağlık

11. burak05

burak05 Well-Known Member

teşekkürler ellerine sağlık

12. burcukk

burcukk Well-Known Member

teşekkürler

13. mistero

mistero E-kitap Müdavim

diğer kitaptaki yorumu kopyalama sansım var mı :zuhaha:
    yanlış anlamalar tüm bdlerin olmazsa olmazı sanırım :kzgn: emeğine sağlık canım hemen başlıyorum bu seriye :Lv:

14. clondike

clondike Well-Known Member

Ben kopyaladım ya neden olmasın....;)
    Siz bugün indiriyorsunuz. Bir de bu kitapları birbirinden bağımsız olarak uzun süre sonra indirecek arkadaşlar var. O nedenle aynı mesajı 2 tarafa da yazmak zorunda kaldım.:füü:

15. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

16. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...çok teşekkür ederim clondike,çok naziksiniz;sayenizde çok sevindim,ne diyeceğimi inanın bilemiyorum...:D:Demekleriniz için ne kadar teşekkür etsem azdır...:$tekrar teşekkürler clondike ve Ser_reS...ayrıca harika bir ekipsiniz...:Lv:

17. mistero

mistero E-kitap Müdavim

seri kitaplara yorum yazarken keske birine yazsam hepsine kopyalasam diyorum bazen çünkü kitaba özel değil seri hakkında oluyor yorumum :füü: ama üşenmeden yazıyorum gene :D ama konu açarken farklı tabii kopyalamak daha kolay hemde dediğin gibi farklı zamanda indirecekler için gerekli :p

18. şirine

şirine New Member

cok tesekkurler

19. sheridan

sheridan Well-Known Member

sevgili clondike ve Ser_reS artık teşekkürler yeterli gelmiyor. sayenizde bir serimiz daha tamamlandı... elinize sağlık :)

20. harikaya

harikaya Well-Known Member

Seri kitapları seviyorum:D
    Emeğin ve paylaşımın için teşekkür ederim :)

Bu Sayfayı Paylaş