manga Rebecca Winters - The Italian Playboy's Secret Son - Hayat Güzeldir

'Anime ve Manga' forumunda birdie tarafından 11 Ara 2011 tarihinde açılan konu

1. birdie

birdie Well-Known Member

Veee yine bir beyaz dizi (nedir bu bd diyen çıkabilir diye bu kez uzun yazdım) mangasıyla birlikteyiz. İtalyan severlere müjde! Kahramanı hem de F1 pilotu olan bir İtalyan aşksever (playboy demek istemedim). Aslında kahramanımızın mangada ve de paylaşılan kitabında öyle fazla çapkınlığına tanık olmadım. Günahı kitap tanıtımı yapanların boynuna :) (Bu arada manga yine Türkçeye henüz çevrilmemiş, İngilizce, üzgünüm.)
    Bu manganın kitabı da bir süre önce e-kitap bölümünde, "Hayat Güzeldir" adıyla, gul_kitap69'un taraması ve SerreS'in düzenlemesiyle paylaşılmış. Kendilerine emek ve paylaşımları nedeniyle bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Linki hemen veriyorum, beğenerek okuyacağınıza eminim:
    http://www.kuflu.com/e-kitap/19184-rebecca-winters-hayat-guzeldir.html

Manganın çizeri Takako Hashimoto, henüz İngilizce'ye bile çevrilmemiş onlarca bd mangasının yaratıcısı bir Japon mangaka (manga çizeri). Baka-Updates sitesinde çizdiği mangaların kısa tanıtımlarındaki kapak resimleri bile "ah internette olsa da baksak" dedirtecek güzellikte. Umarım Türkçeye olamasa bile İngilizceye çevirisi bir an önce yapılıp diğerleri de internet ortamında paylaşılır.

Manganın ve de bd nin konusuna gelince;
    "Cesar de Falcon F1 yarış dünyasının en iyi yarış otomobili sürücüsü ve Monaco'nun en kötü şöhretli playboyudur. Ancak bir yarış sırasında kötü bir kaza geçirir ve sakatlanarak bir çöküntüye girer. Ayağa kalkma umudu olmadığını düşünen ve yaşamdan kopan genç adamın bir gün karşısına onu yıllar önce terk edip giden eski sevgilisi çıkar. Sarah Priestley kazayı öğrenmiştir ve genç adamı o durumdan çıkartmak için her türlü güçlüğe göğüs germeye kararlıdır. Üstelik onu yaşama bağlayacak bir sırra sahiptir ve Cesar'ın tüm öfkesine, tersliğine ve soğukluğuna karşın geri adım atmayacak, bu kez kaçmayacaktır..."

Konusu ve çizgileri ilginizi çektiyse, "İngilizcem iyi değil ama olsun, yine de çizimlere şöyle bir göz atayım" diyorsanız buyurunuz:
    Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Tüm manga ve bd severlere ithaf edilmiştir. Burada bulunduğunuza ve bunları okuyor olduğunuza göre çekinmeden sahiplenebilirsiniz, bu manga size... :D Keyifli okumalar ya da bakmalar. :Lv:

1. NOT: Mangalar Japonca kurallarına göre sağdan sola doğru okunmaktadır, dikkat ediniz.
    2. NOT: Bu manga yetişkinler içindir.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

reyhan birol ve yesimcim bunu beğendi.
  2. eun sung

eun sung Well-Known Member

birtanesin vesselam sevecen emeğine paylaşımcı gönlüne sağlık ellerin dert görmesin...

reyhan birol bunu beğendi.
  3. meleksi

meleksi Well-Known Member

mangalar çok güzel oluyorlar..teşekkürler..sevecen..

4. clondike

clondike Well-Known Member

Kaçırmışım yine...Çok sağ olasın.:gül::Frnds: Bakalım kaç tane daha çıkacak?

5. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Okuma-bakma aliskanliklarimi degistiriyorum senin yüzünden sevecen..Niye böyle kötü seyler yapiyorsun..Askolsun diyorum yani..
    Saka tabii ki :) Paylasimlarin sayesinde mangalari takip etmeye basladim..Cok tesekkürler verdigin emek icin..

6. birdie

birdie Well-Known Member

Toptan bir yanıt vermek istiyorum dördünüze de; çok sevimlisiniz, canayakınsınız, vermeyi seviyorsunuz, vermenin almaktan daha değerli olduğunu düşünüyorsunuz, güzel insanlarsınız. Sevgili eun sung sen de bir tanesin (hepimiz gibi) :). Sevgili meleksi, ilgin için ben de teşekkür ediyorum. Sevgili clondike, daha çok çıkardı, şu sıralar yoğun olmasam. Bir de o kadar kararsız kaldım ki hangisini paylaşsam diye. Galiba bir süre başka olamayacak, idare edin :D Sevgili anonim, seni baştan çıkartıp kötü yola sürüklediğim için çok üzgünüm :D ama meylin olmasa gelmezdin buralara. Şöyle diyesim geliyor sana, diyeyim bari; "sen istedin gül teninde yaralar". :) Mangalar aracılığıyla da olsa güzellikleri paylaşmak ya asıl niyet, ondan buluştuk buralarda :) Biraz sonra da başka dolaylarda buluşuruz :D Sevgiyle kalın güzel insanlar.

7. szr

szr New Member

teşekkürler

8. aysa

aysa Well-Known Member

emeğine sağlık :gül: sayende bd tutkumuz yeni şekkiler alıyor ben daha önce hiç cizgi romanla ilgilenmemiştim kuraları falan varmı biilmiyorum ama baya zevkli bişi galiba

9. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

emeğine sağlık sevecen ....

ya geçen manga okuyacağım diye başladım ama dur önce kitabı okuyayım dedim aaaaa bir baktım kitap bitti mangaya dönemedim:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

inşallah bu da öyle olmaz:füü:

10. amah8

amah8 Active Member

teşekkürler...elinize sağlık

11. harikaya

harikaya Well-Known Member

Emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim:)

12. turkann

turkann New Member

teşekkürler

13. Gabrielle

Gabrielle Member

Harika ya :D Teşekkürler :)

14. raindrops

raindrops New Member

hem okumak hem de bakmak ne güzelmiş mangalara bayıldım kocaman teşekkürler sevecen

15. tokio_drift_123

tokio_drift_123 New Member

çokkk merrsii

16. filiz22

filiz22 Active Member

Teşekkürler

17. arzuazra

arzuazra New Member

teşekkürler

18. chatoeil

chatoeil Member

çok ilginç ilk defa okuyacağım manga bd. teşekkür ederim