sağa sola koşuşturan veletler

'Kuflu Sözlük' forumunda Küflü Siyah tarafından 24 Nis 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

:D:D(bende çocukken bunlardandım)
    el insaf be çocuğum,bu kadar da gürültü yapılmaz ki bir yere ulaşmak için dedirten veletler.:zuhaha:

2. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

çok sinir bozucu bi durumdur :D böyle çocuklar biizm eve geldikleri zaman odamı kitlerim her zaman :D

3. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

çok sinir bozucu bi durumdur böyle çocuklar biizm eve geldikleri zaman odamı kitlerim her zaman, ama ben odamı kitlediğimde onlar çoktan içeri girmiş olur . . .

4. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

ben odayı kitlerim :D bi kere unutmuştum bilgisayarımı katletmişlerdi o gün bu gün o veletleri odama sokmuyorum

5. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

üst kattaki komşunun çocukları.elimde kalacaklar bu gidişle.

6. eXtreme

eXtreme ¤ <b>Asi</b> ¤

Baş ağrısı başka bişi değil :D

7. Ejefn

Ejefn <b>Sözlük Kurdu</b>

Veletler düğünlerde bu saçma aktiviteleriyle pisti doldurup hem piyanisti hem düğüne gelenleri deli ederler. Evde aynı aktiviteyi gerçekleştirdiklerinde ise mutlaka bir şey kırılıp dökülür.En sinir olduğum durumdur.O çocukları kesinlikle her defasında boğasım gelir. Kendimi bugüne kadar nasıl oldu da tutabildim hala hayret etmekteyim. :zuhaha:

8. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

ne biçim anneleri var dediğim çocuklar. höt de çocuğuna otursun be kadın. gittiği yerde eline sahip olmayan çocuğunu ne yanında tasıyorsun.gezici ve bozucu güç olarakta bilinirler.

9. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Ablamın iki çocuğu ve abimin bir çocuğu bir araya geldiğinde oluşan durum.

Anladığınız üzere 3 taneler (2+1=3 :D) Ama bir araya geldiklerinde 13 gibiler.

Bu kadar gürültü yapıp, bu kadar konuşabildikleri için saygılarımı sunuyorum bu sevimli veletlere :D :Lv:

10. alkane

alkane Well-Known Member

Bizim evin genel hali ve çok seslisi:D

Bu Sayfayı Paylaş