BD Harlequin Sharon Kendrick - Çöl Prensinin Aşkı

'E-Kitap' forumunda SblMrt tarafından 7 Eyl 2014 tarihinde açılan konu

1. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Sharon Kendrick - Çöl Prensinin Aşkı (Desert Brides - Surrender to Sheikh)

Multimilyoner Darian Wildman'ın Lara Black ile ilgili olarak,hem firmasının reklam yüzü hem de metresi olması konusunda karar vermesi gerekiyordu. Birbirlerine karşı hissettikleri çekim kavurucu derecede sıcaktı ve ellerini birbirlerinden uzak tutamıyorlardı.Darian'ın bütün hayatını değiştirecek olan sırrını öğrenene kadar arzu onları esir almıştı.O aslında zengin bir çöl krallığının meşru varisiydi

Özet yine orjinalden araklama :p Kitap aslında özetinden daha güzel ;)

Açılmış İçerik:
    SK-ÇPA
    Goodreads te kitapla ilgili bir bilgi yoktu.Ama Fantasticfictiona göre Desert Brides ve Surrender to Sheikh serilerine dahilmiş.

Benden Not : Seneler sonra yeniden bd hevesim depreşip,sahafları gezdiğimde bulup aldığım ve okuduğum ilk kitaplardan biriydi bu.Gelişimlerden sonra bu kitabı okuyup + sahneleri görünce noooluyoz lannn olmuştum :glmsm2:

Kitap birşekilde ıslanıp kuruduğu için yamuk yumuk hale gelmiş.Dolayısıyla scanner ile tarayamadım,fotograf makinesi kullanmak zorunda kaldım.Fena olmadı bence.Bu seferlik böyle idare ediverin :$​

SABAR, merteren, snglyldz ve 13 kişi daha bunu beğendi.
  2. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

eline sağlık SblMrtim sonunda seni de tarayıcı yaptık ya ne deyim:zuhaha::zuhaha:

3. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Heppppp senin yüzünden Plemmm hepppp :zuhaha::zuhaha:

4. darian

darian Well-Known Member

teşekkürler

5. wantedfurkan

wantedfurkan Active Member

teşekkürler

6. ajdafan

ajdafan Active Member

Tesekkurler, bu kitap seri mi? Sanki devam kitap hatirlar gibiyim.

7. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Edecegiz artik ...Ne yapalim.. Ama bak bir daha olmasin:füü: ;)
    (Yüzsüzlüge tavan yaptirmak diye buna diyorlar iste)
    Emegine saglik Sbl..

8. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Sharon Kendrick devam kitabı olarak birşey yazmışsa da ben bulamadım.Çok yazarlı iki farklı serinin içinde geçiyor bu kitap.Bu kitabın içinde geçen başka karakterin (adamın kardeşinin) de farklı seride kitabı var (London's Most Eligible Playboy isimli serisinin 2.kitabı)

9. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Valla ikili kitaplardan olduğu için bir tane daha foto tarama kitap gelecek mecburen :glmsm2:

10. sevcanhasan

sevcanhasan Active Member

11. ajdafan

ajdafan Active Member

İste o ikinci kitabi okumuştum ben. Tesekkurler.

12. ozge84

ozge84 New Member

Teşekkürler

13. bernata

bernata Well-Known Member

teşekkürler

14. siyaa

siyaa Active Member

Teşekkür ederim.

15. bycesoy

bycesoy Member

teşekkürler

16. ege1998

ege1998 Active Member

teşekkürler

17. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Rica ederim.Ama bildiğim kadarıyla o kitap Türkçeye çevrilmemiş.O seriye ait 3.kitap var küflüde.Belkide o kitapta bu şeyhlerin adı geçiyorsa aklınızda kalmıştır.
    Ya da benim gözümden kaçmıştır vardır o kitap.O durumda bana da göndeririseniz sevinirim :p

http://www.kuflu.com/e-kitap/78478-...le-playboy-serisi-3-yillar-sonra-yeniden.html

18. konex

konex Active Member

Teşekkürler

19. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Hmm, bir sonraki olmasin o zaman... Ama ücüncü de var dersen, kitabin üzerine su döken sahsi bulalim derim:glmsm2: (evet, kötüyüm)

20. özlem

özlem New Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş