manga Sharon Kendrick - Passionate Fantasy

'Anime ve Manga' forumunda birdie tarafından 18 Eyl 2012 tarihinde açılan konu

1. birdie

birdie Well-Known Member

Oh! sonunda, uzun bir aranın ardından yine birlikteyiz. :canim: Tatildi, internet sağlayıcısı değişikliğiydi, okulların açılmasıydı, şuydu, buydu... :) derken uzun zamandır paylaşımda bulunamamıştım. Hasretle yeni bd mangası bekleyenlere selam olsun! Çok beklettiğimi düşünenlerden özür diliyorum. :$

Arkadaşlar sizlerle taze taze (daha dün sitelere düşen) Japoncadan İngilizceye çevrilmiş bir mangayı paylaşmak istiyorum hemen. Çizeri FUYUKI Rurika. İsmine tıkladığınızda kendisiyle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Çoook eski bir mangaka (manga çizeri). Farklı türlerde pek çok mangası var. Manganın yazarı ise Sharon Kendrick. Küflü e-kitap bölümünde pek çok kitabına ulaşabilirsiniz ancak bu mangaya esin kaynağı olan kitabı Türkçe'ye çevrilmemiş daha. Sevgili clondike ve karawolf'ün hazırladıkları bölümlerde araştırdım ama bulamadım. Konusuna gelince:

"Kitty, dünyaca ünlü film yönetmeni Darius Speed'in aşçısı olabilmek için iş görüşmesine gider. İşi alması onun için çok önemlidir. Çünkü değer verdiği yaşlı bir kadın (Caro) onun yardımını istemiştir. Çünkü Darius bir hırsızdır! Caro'nun yazdıklarını bir şekilde ele geçirip film yapmaya çalışan Darius'dan senaryoyu geri alabilmek için evine girmesi gerekmektedir. Bunu başaran ve her türlü fırsatı değerlendirmeye çalışan Kitty bu kez de kendisiyle savaşmaya başlamıştır. Gün geçtikçe genç adamın etkisinde kalan Kitty onun masum olmasını gönülden istemektedir. Ancak Darius gerçekten de masum mudur?..."

Bu manga bd mangası seven herkese armağan olsun. :D
    Umarım beğenerek okur ya da bakarsınız. :p Hatırlatmalara gelince;

NOT - 1: Her ne kadar İngilizceye çevrilmiş olsa da Japonca mantığıyla manga sağdan sola doğru resimlendirilmiştir. Anlamsız gelmemesi için öyle takip ediniz.
    NOT - 2: Bu manga büyükler içindir. Küçüklere cısss yapar ona göre. :$

Merak ettiyseniz buyurunuz;
    Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Ön izlemeye gelince:

abirfin, ikayrit, yesimcim ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. anonim

anonim E-kitap Müdavim

sevecen dönmüs..hem de yepisyeni bir paylasimla :Yihu: hosgeldin..özlettin kendini :gül:

3. birdie

birdie Well-Known Member

Çok teşekkür ederim, özlendiğini bilmek kadar güzel bir duygu olabilir mi? :$ Ben de sizleri, buraları çok özledim. Bundan sonra sık görüşebilmek dileğimle. :)

4. bhr_gul

bhr_gul Active Member

teşekkürler

5. Mars...

Mars... Active Member

Teşekkürler

6. curium

curium Primus inter pares

teşekkürler

7. meleksi

meleksi Well-Known Member

ben hem seni hem mangaları özlemişim..teşekkürler..

8. birdie

birdie Well-Known Member

Ben de sizleri ve manga paylaşmayı özlemişim. Paylaşılmayı bekleyen çoook manga var üstelik. :) İlgin için çok teşekkür ediyorum. Umarım yeni yaşamında her şey yolunda gidiyordur. :Lv:

9. gülcee

gülcee New Member

teşekkürler

10. eun sung

eun sung Well-Known Member

emeğine yüreğine o paylaşımcı güzel gönlüne ve ellerine sağlık arkadaşım özlenmiştin dönüşün muhteşem mi olmuş ne :) Teşekkür ederim...

11. tantana

tantana Well-Known Member

herkes ne kadar güzel şeyler yazmış sevecen için :)
    bana da mangaları sevdirdin..
    paylaşımın için teşekkürler

12. birdie

birdie Well-Known Member

Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim öncelikle. :) Muhteşem bir dönüş yapmadım sanırım. :$ Yalnızca arayı kapatmaya çalışıyorum. Birilerinin zevk aldığı, hoşuna gittiği paylaşımlarda bulunmak kadar keyif veren bir durum olabilir mi? Bana bu keyfi yaşattığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. :D

Güzel şeyler yazanların güzel insan olmalarından kaynaklanıyor o güzel sözler. :D Sana da manga sevgisini bulaştırdık ya (bunda beni paylaşmaya isteklendiren arkadaşların da katkısı büyük, tek başına sahiplenemem olayı :)) ne mutlu bize. Zaten imzana bakınca Japon dizilerine ilgin anlaşılıyor. Uzak doğu dizileriyle ilgilenmeye başladıysan zaten çizgi romanlarıyla da tanışman kaçınılmazdı. Üstelik o dizinin de (imzandaki) bir mangası var. Bir de onun çizimlerine bak. Hoşlanacağına eminim. Güzel sözlerin için ben de çok teşekkür ederim.

13. tantana

tantana Well-Known Member

evet ilgim var.dizilerin mangalarını da biliyorum:) arkadaşım bana gönderirdi ama ilgimi çekmedi pek..onun yerine animelerini izliyorum.
    tekrar teşekkürler paylaşımların için.:)

editedit bu mangayı okudum bu arada :D güzeldi.diana palmer beyaz gelinlik'i daha çok beğendim ama.hem çizim hem de hikaye olarak :)

14. szr

szr New Member

teşekkürler

15. esrasinem

esrasinem Member

cok teşekkürler...:sak sak:

16. nur3890

nur3890 Active Member

tesekkurler

17. dimitri&rose

dimitri&rose Active Member

teşekkrler