BD Harlequin Sharon Kendrick - Royal House of Cacciatore Serisi 3 - Mükemmel Gelin

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 30 Kas 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Sharon Kendrick - Mükemmel Gelin / Royal House of Cacciatore Serisi – 3.Kitap

2005/18 Harlequin İki Roman Bir Arada – 1 roman
    İngilizce Adı: The Future King's Bride​

Tarama: Clondike

Konu:

Bir kraliyet gelini olabilecek kadar mükemmel görünüyordu. Gösterişli ve kusursuz.
    Mardivino tahtının varisi, Veliaht Prens Gianferro Cacciatore’nin bir eşe ihtiyacı vardı. Babası Kral ölüm döşeğindeydi. Gianferro’nun üzerinde bir eş bulması gerektiği baskısı vardı.
    Genç ve masum Miss Millicent de Vere, kraliyetle bağlantıları olan aristokratik bir aileden geliyordu. Her zaman ablasının Gianferro ile evleneceği düşünülmüştü ama o Millie’yi istedi.
    Nişanlandıkları açıklandı. Millie arzuladığı gibi prensle evlenecekti. Ama onu çok iyi tanımıyordu.​

Cacciatore Sarayı

Tutku, güç ve ayrıcalık – Hanedan, yakışıklı prensleri ile devam ediyor ..

1-Sharon Kendrick - Akdeniz Prensinin Tutkusu / The Mediterranean Prince's Passion (2004) / Prince Nicolo Cacciatore & Ella
    2-Sharon Kendrick - / The Prince's Love-Child (2004)/ Prince Guido Cacciatore & Lucy
    3-Sharon Kendrick - Mükemmel Gelin /The Future King's Bride (2005) / Prince Gianferro Cacciatore & Millie de Vere

Bu kez prensli prensesli BD seven bütün arkadaşlar için paylaşıyorum. Keyifli okumalar…:Frnds:
    Nette açık link fotoğraf çekimi bir kopyası var. Bana çok flu geldi. O nedenle yeni bir tarama yaptım…​

Ön yorum: Olmayan bir ülke Mardivino ve onun var olmayan veliaht prensi Gianferro…
    Şener Şen’in meşhur sözü geldi aklıma.. “Senin babanı da sevmezdim süt oğlan” demişti Kemal Sunal’a..
    Ben Gianferro’yu serinin ilk kitabında kardeşi Nicolo’nun sevgilisi Ella’ye eziyet ederken de sevmemiştim. Kibirli şey…Burnu Kaf Dağında…
    “Huylu huyundan vaz geçer mi?” Aynı kibir burada da devam ediyor. Ufacık kızı iste, al. Sonra da yeterince olgun olmadığı için eziyet et… Pes yani… :kzgn:
    Serinin ikinci kitabı Türkçe’ye çevrilmemiş. Kimbilir orada neler yapıyordu Beyefendi…:hih:​

Açılmış İçerik:
    indir

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

bizdeniz81, raycad, İLKBEN ve 12 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

sadem kulakların çınlasın sayesınde okumustum ;)
    arşivine emeğine sağlık clondike keyıflı okumalar küflü güzelleri ;)

3. Bataklık cadısı

Bataklık cadısı Active Member

Konu güzele benziyor emeğine sağlık clondike ;)

4. bega

bega Active Member

teşekkürler

5. buk@

buk@ Well-Known Member

Teşekkürler emeklerin için.Bende istiyorum böyle yakışıklı bir prens.:)

6. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

teşekkürler,elinize sağlık

7. nazzlıcann

nazzlıcann Well-Known Member

emeğine sağlık clondike

8. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Clondike yine muhteşem bir düzenleme emeğine sağlık...

9. asel

asel Active Member

teşekkürler

woldest bunu beğendi.
  10. günnur

günnur New Member

tşkler.....

woldest bunu beğendi.
  11. aysetun

aysetun Well-Known Member

Çok teşekkürler, emeğinize sağlık

12. ela.nt

ela.nt Active Member

cok tesekkurler

13. eminete

eminete Active Member

teşekkürler

14. baharyağmuru

baharyağmuru New Member

teşekkür ederim

15. galadriel26

galadriel26 E-kitap Müdavim

Ama Clondike bu eziyet eden, baskıcı burnu kaf dağında erkeklerin de sonunda sürünmesi çok güzel oluyor yaaa:kz: yine ve yeniden söylüyorum en iyi erkek pişman olmuş erkektir. Eline sağlık. Teşekkürler. Serinin ilk kitabından hatırlyorum ama yine de okumadan onu bi geçeyim tekrardan...

Bu arada bu kapak daha önce nerde kullanılmıştı? Ya da kullanılmış mıydı? :)

16. fetih

fetih New Member

Teşekkür ederim

17. Ariel

Ariel New Member

bu bd erkeklerin kadınlara eziyet etmekten başka dertleri yok, özel olarak okuyucuları ilk başta kendimizden soğutalım diye uğraşıyorlar ama hepsi yola gelir =P emeğine sağlık clondike çok teşekkürler

18. saifa

saifa Well-Known Member

teşekkürler

19. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

çok teşekkürler Clondike emeğine sağlık
    net olmadığı için yarım bırakmıştım sayende tamamen okuyabileceğim:gül:

20. clondike

clondike Well-Known Member

Bu kapak kullanıldı. Hatta ben o sayfaya da bu durumu yazdım amam şimdi aklımda değil. Hatırlayınca yazarım...

Bu Sayfayı Paylaş