sözlüğe konu açmak

'Kuflu Sözlük' forumunda Küflü Siyah tarafından 20 May 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

Yazmayı seven her üyenin yapabileceği hatta yapması gereken iş.
    Konular siyasetten,gündemden velhasıl içinizden geçen her şeyle ilgili olabilir.

2. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

aslına bakarsanız biraz zor bi iş :D konu belirlemek güncel konular seçmek felan ... Birde yazarların ilgisini çeker mi diye düşünmek zor iş yaa :D

3. Ejefn

Ejefn <b>Sözlük Kurdu</b>

Çok yapmadığım bir iştir kendisi. Ben daha çok hazıra konmayı seviyorum, birileri konu açsın ben de garip garip yorumlar yapayım :D ama bi süre sonra ben de başlayabilirim o işe, hadi hayırlısı :D

4. Küflü Siyah

sözlüğün hem bilgi hem eğlence içerikli olduğu unutulmadan yapılması gereken iştir kendisi..

5. Ejefn

Ejefn <b>Sözlük Kurdu</b>

Kelime, deyim ya da cümlenin esas anlamı yazılmadan yapıldığında sinir olduğum durum. Önce ne olduğu hakkında fikir edinilmesi açısından gerçek anlamı yazılır, arkasından istediğin yorumu yazarsın. Bir şey gördüğümüzde yorum yapmadan önce sözlükten ya da googledan anlamını aramamız mı gerekiyor illa?

6. Küflü Siyah

sözlüğe hareket ve de bereket getiren durum :)

7. SeaBoy`

SeaBoy` " ۱۹ ٦ط "

Şu aralar gerçekleştiremediğim eylem. Aslında içimdeki şevk kırıldığı için belki de...
    Ama gün gelir herşey değişebilir ve ben açmak isterim bir konu. bir konu açmak isterim. isterim bir konu açmak.

8. Küflü Siyah

Bir şeyler oldu bana..Eskisi gibi konu açıp yorum yazmak gelmiyor içimden..
    Açıyorum sözlüğü yazılan yorumları okuyorum o kadar..yakında işten atılırım :p

Bu Sayfayı Paylaş