Sophie Kinsella - Pasaklı Tanrıça

'Kitap tanıtım' forumunda sha. tarafından 8 Şub 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Tahmin edilemez, unutulmaz ve son derece sevimli bir roman kahramanı olarak Samantha Sweeting, Pasaklı Tanrıça kodlu ilk macerasında tüm romantizmi ve komedisiyle sizlerle buluşmaya hazır.

Samantha, Londra'da çalışan bir üst düzey avukat. Günün her saati iş başında, ev hayatı yok, tek düşündüğü şirkete ortak olabilmek. Üzerindeki baskı ve adrenalin onu fena halde coşturuyor. Ta ki bir gün, bir hata yapana kadar. Öyle büyük bir hata ki bu, kariyeri mahvolabilir.

Tamamen aklını kaçırıp Londra'daki ofisinden çıkıyor, bir trene binip hiç bilmediği bir yere gidiyor. Yol sormak için büyük, güzel bir evin kapısını çalınca iş görüşmesine geldiği zannediliyor ve o evde hizmetli olarak çalışması teklif ediliyor. Tabii ki bu evli çift ev işlerini halletmesi için bir avukatı işe aldığından habersiz. Fakat düşünün ki Samantha fırının nasıl çalıştırılacağını bile bilmiyor. Felaketler birbirini kovalıyor. Samantha çamaşır makinesiyle, ütü masasıyla, deterjanlarla müthiş bir savaş verirken; büyük şeflere özel yemekler pişirmeye kalkışırken tam bir kaos yaşanıyor.

İyi de acaba işverenleri evdeki hizmetlinin başarılı bir avukat olduğunu öğrenebilecek mi? Eski hayatı Samantha'nın yakasını bırakacak mı? Bırakmasa bile, Samantha geri dönmek isteyecek mi?

Göreceğiz!

'Adım Samantha. Yirmi dokuz yaşındayım. Hayatımda hiç yemek pişirmedim. Yer silmedim. Toz almadım. Düğme falan da dikemem. Yapmayı bildiğim tek şey kontratları yeniden düzenlemek ve müvekkilimi milyonlarca pound kâr ettirmek.'

Pasaklı Tanrıça, hayatı biraz daha ağırdan alması gereken genç bir kızın hikâyesi. Ki bu kızın artık kendini bulması, en önemlisi aşkı bulması gerekiyor. Ve elbette ki sözü edilen bu kızın, bir kenarda öylece durmasına alışkın olduğu ütü masasının ne işe yaradığını da artık uygulamalı olarak öğrenmesi gerekiyor.

'Samantha'ya çabucak kanınız ısınacak ve fazla mesai yapmış okuyucular bu avukatın hayatındaki ilk boş hafta sonunda yaşadığı sevinci çok iyi anlayacak.'

- Christian Science Monitor

'Sophie Kinsella 'çıtır edebiyatı' oyunlarının zirvesinde. Olay örgüsü hızlı bir tempoda ilerlerken eğlendiriyor ve yazar acayip karakterlerine yeterli ölçüde gerçekçi ayrıntılar eklemeyi başarıyor.'

- New York Post

'Kusursuz bir eğlence' Pasaklı Tanrıça hakikaten çok komik ve tatlı bir kitap. Kinsella mizahı iyi beceriyor ve okuyucularını meraktan çatlatıyor.

- Miami Herald

'Çok hoş bir romantik komedi.'

-The Washington Post

(Tanıtım Yazısından)

YAYINEVİNİN UYARISI İLE LİNK KALDIRILMIŞTIR.

Not ; Word kurulu olmalıdır.
    ALINTIDIR!

2. evremmm

evremmm Member

teşekkürler..

3. yalisa

yalisa New Member

paylaşım için tesekkurler

4. şayeste

şayeste Active Member

teşekkürler

5. şayeste

şayeste Active Member

kitabı indiremiyorum lütfen yardım

6. şayeste

şayeste Active Member

kitabı indiren birileri varmııı ben link göremiyorum lütfen yardım ediiin

7. şayeste

şayeste Active Member

hala yardım bekliyorum

8. yalisa

yalisa New Member

link hatalı sanırım

9. yalisa

yalisa New Member

üstüne tıkladığında değil kopyala yapıştır olarak link açılabiliyor ama kitabı yükledikten sonra kitap açılmıyor. düzelte şansınız olmadı galiba?

10. kanaryazeyno

kanaryazeyno New Member

link sorunlu arkadaşlar....

11. arlemcans

arlemcans New Member

teşekkürler ama linkte sorun mu var?

12. şayeste

şayeste Active Member

ya birrileri el atsada şu kitabı okusak

13. gbicer998

gbicer998 New Member

tskkkler

14. unutma

unutma New Member

Tşkr......

15. sha.

Merhaba arkadaşlar, dosya word uzantılı oldugu için açılmıyor.
    Bilgisayarınız da word yüklü ise açılıyor.
    iyi okumalar.

16. buseemm

buseemm Member

Eğlenceli bir kitaba benziyor. Paylaşım için teşekkürler :)

17. zynp_mat

zynp_mat Member

kitap benim taramam ve upload'um keşke bir de alıntı diye belirtseydiniz..

18. sha.

Biz hiç bir kitapta bizim diye belirtmedik.
    Bu yanlış anlamayı hala anlamıyorum anlam veremiyorum.
    Belirtilmiştir.

19. yalisa

yalisa New Member

benim bilgisayarımda word yüklü değil. ondan mı açılmıyor acaba?

20. sha.

Bende yüklü değildi açmaya çalıstım açılmadı.
    Yükledikten sonra açıldı.

Bu Sayfayı Paylaş