Suya dökülen hüzünler....

'Aşk ve Sevgi' forumunda sha. tarafından 15 Ara 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Suya dökülen hüzünler....

Hayat bana oldukça ağır bu aralar.

Ne hayallerimin çetelesine bir çentik atabiliyor nede elimden kayıp gidenleri engelleyebiliyorum. Eskisi gibi değilim. Yalnızlık katlanabildiğim tek dostum şimdi.Gittiğinden beri kalabalıklarda sessiz bir hal aldı.İkliminde avunduğum bir sığınağım yok.Bir dokunuşunla tüm engelleri aşabilecek bir gücüm olurdu seninle.

Gözlerimde hüzünlü buğular. Dudaklarımda ürkek bir titreme.Herkes gibide değilim.Ne küfredebiliyor nede sesimi yükseltebiliyorum.İsyansız bir hicranım var.Bir urgan gibi boynuma asılı tevekkülnamem.

Bu ayrılığı hiç anlamadım. Yüreğimi sonsuza dek sızlatan bu gidişi hiç tanıyamadım.Yüzümde yaşamın sevinci de yok.Bakışlarımda boşluklara can veren tebessümlerde.Biliyorum ki benim katlanmam gereken bir imtihansın.Nedenler niçinlerle yoğunlaşmış soruların girift bir bilmecesini çözüyorum sensizlik ile.

Bu kadar sevilir mi diyen dostlarıma karşın acı tebessümler tülleniyor yüzüm de. Çoğu zaman ellerim cebimde ne kadar değer vermişim sana nasıl değiştirmişim seni düşünüyorum.Üzerimdeki yükün ağırlı ile bilerek çıktığım bu yolun gergefleri içerisinde müdafasız ve isyansız seviyorum seni.Oysa ne ayrılığı hak ettim nede vefasızlığı.

Gelip geçici duygularla da sevemezdim seni.Başkaları gibi hayatın üzerine tükenmez kalem misali sürtünmeyi de beceremem.Sessiz sedasızdır benim hüznüm.Kalbimin ağırlığı,ruhumun yorgunluğu eskisi gibi değilim.

Toy bir sevdanın kimliğini taşımıyorum yüreğimde.Taşıdığım bir ömre bedel yüzümde ağaran vuslatın ümidi.Görüpte fark edemediğim ayrılıkları ayaklarımın altında çiğnerken hissedebilmeliydim o ağıtları.Aşkı en iyi ayrılıklar anlatır bunu iyi anladım.

Şimdi ayrılığın derin zamanlara vurulmuş prangalar gibi.Çehremde çözümü zor bilmeceler.Enginliğin, derinliğin esrarı bakışlarımda.İçimde uykusu olmayan geceler.

Bir yerlerde bir şeyler kaldı eksik veya fazla.Öyle işlemişsin ki yüreğime söküpte atamıyorum.Dudaklarından çıkan her söz beynimde bir uğultu.Sözlerin hep buruk bir gülümseme bırakıyor
    Bu çekip gitmenin bir sonu olsa keşke.Varlığını varlığımda hissetsem yeniden.Sen gibi elimden kayıp gidiyor hayallerim.

Anlıyacan eskisi gibi değilim.

2. HüzünYıldızı

HüzünYıldızı New Member

Bu ayrılığı hiç anlamadım. Yüreğimi sonsuza dek sızlatan bu gidişi hiç tanıyamadım.Yüzümde yaşamın sevinci de yok.Bakışlarımda boşluklara can veren tebessümlerde.Biliyorum ki benim katlanmam gereken bir imtihansın.Nedenler niçinlerle yoğunlaşmış soruların girift bir bilmecesini çözüyorum sensizlik ile.

Yorumsuz. . .

Bu Sayfayı Paylaş