Tales From Earthsea - Yerdeniz Öyküleri - 2011

'Anime ve Manga' forumunda Pl1 tarafından 28 Oca 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Tales From Earthsea - Yerdeniz Öyküleri

Dublaj Dili : Dual (TR-ENG)
    Altyazı : Türkçe (Pakette)

Tür: Animasyon, Fantastik, Macera

Yönetmen: Goro Miyazaki

Oyuncular:
    Aoi Teshima, Bunta Sugawara, Junichi Okada, Takashi Naitô, Teruyuki Kagawa, Yui Natsukawa, Yuko Tanaka

Konusu:
    Seyahat halindeki bir gemi zorlu denizde yol almaktadır. Geminin kaptanı havayı gözlemlemek ve gerektiğinde müdahale etmekten sorumlu büyücüsünden denizi sakinleştirmesini ister ama büyücü, tüm denemelerine rağmen denizin ve rüzgarın gerçek ismini hatırlayamaz. Bu sırada, kara bulutların ardından iki siyah ejderha çıkar. Batının sonunda yaşayan ejderhaların insanların yaşadığı doğu okyanus sahillerinde görünmesi ve birbiri ile beslenmeye çalışması düşünülebilir bir şey değildir. Dünyanın dengesi bozulmaktadır.
    Olayları gözlemleyen büyük büyücü Ged, dünyada meydana gelen şeytani düzensizliğin kaynağını bulmak üzere yola çıkar.

Ürün özellikleri :
    Format: DVD5

Disk Seçenekleri:
    İnteraktif Menü - Sahne Seçenekleri - Dil ve Altyazı Seçenekleri

Diller: Türkçe 2.0 - İngilizce 5.1 - japonca 5.1

Altyazı: Türkçe - İngilizce

Görüntü Tipi: PAL
    Görüntü Formatı: 16:9 Widescreen
    Süre: 01.55.00

Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 4,3 GB
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part01.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part02.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part03.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part04.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part05.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part06.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part07.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part08.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part09.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part10.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part11.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part12.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part13.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part14.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part15.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part16.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part17.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part18.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part19.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part20.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part21.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part22.rar on Wupload.com
    Get CSHTR.geompac.19511.F.YerdeOy.DV5.DUAL.cshtr.com.part23.rar on Wupload.com

bu çok uzun diyenlere 2 partlık link
    maden oykuleri.part1.rar (405,31 MB) - uploaded.to
    maden oykuleri.part2.rar (290,61 MB) - uploaded.to

2. eun sung

eun sung Well-Known Member

Süpersin tek kelime ile emeğine yüreğine sağlık...Teşekkür ederim .....

3. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

bunları belirtmeyi unutmuşum yaşlılık işte:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

şifre : www.CSHTR.com

Ursula Kroeber LeGuin - Yerdeniz Serisi

Ursula Kroeber LeGuin'in serisi forumumuza yeniden eklendi kitap kapaklarını ararken serinin ilk kitabının filmini buldum sizlerle paylaşmak istedim...

Animaya da el attım ya korkun forum benden:zuhaha::zuhaha:

4. birdie

birdie Well-Known Member

Sevgili pl1, müthişsin. Bd, nakış, dantel,... derken anime alanına da el atmışsın. Paylaşım ve emek için çok teşekkür ediyorum. Hem de Miyazaki gibi bence bir dehanın ürünlerinden biriyle. TRT'de yayınlanan biri dışında tüm animelerini defalarca izledim ve çocuğuma kalmasını isteyeceğim nadide parçalar bana göre. Yaşı ne olursa olsun Miyazaki'nin animelerini izlemeden bu dünyadan göçmemeli insanlar :) Yeniden çok teşekkür ederim. Boyutu büyük olsa da kalitesi nedeniyle indirmek için uğraşmaya değer.

5. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Animesini kaç kez görmüştüm ama izlememiştim bu vesile ile başlamış olurum :)

Bu Sayfayı Paylaş