V. C. Andrews - Hudson Serisi 1&2 - Rain / Şimşek

'E-Kitap' forumunda Nerissa tarafından 1 Nis 2011 tarihinde açılan konu

1. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Rain:
    Gettoda büyüyen Rain Arnold, iyi bir evlat olmak için elinden gelen bütün çabayı gösteren bir insan, aynı zamanda çalışkan bir öğrencidir. Ev işlerinde annesine yardım eder ve yükünü hafifletmeye çalışır. Cüretkar kız kardeşinin aksine, hayatta kalabilmek için caddelerde kol gezen tehlikelerden uzak durur ve çok haklıdır. Fakat Rain, kendini yaşadığı dünyaya ait hissetmemektedir, kendi dünyasında bir yabancı gibidir. Ve bir gece duymaması gereken konuşmalara kulak misafiri olur. Geçmişinde saklı sırlar, yaşamını hayal edemeyeceği bir şekilde değiştirecektir. Göz açıp kapayıncaya kadar çok sevdiği ailesini bırakıp, hiç tanımadığı insanlarla, zengin Hudson ailesi ile yaşamaya gider. Fakat kendini bu zengin ve ayrıcalıklı dünyaya da yabancı hisseder. Belirsizlikler içerisinde kıvranırken, kurtuluşu özel bir tiyatro okulunun duvarları arasında bulur. Ama bütün bunlar yüreğinin derinliklerindeki boşluğu doldurmasına ve yuvam diyebileceği bir yere sahip olmasına yetecek midir?
    Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Şimşek:
    İngiltere'nin en saygın tiyatro okuluna kaydı yapılan Rain, ünlü Endfield Ailesinin bir ferdi olan büyük teyzesi Leonora'nın evinde kalacaktır. Nefes kesecek büyüklükte olan malikane antika eşyalarla doludur ve oldukça eskiye dayanan bir geçmişi vardır. Fakat bu evde garip şeyler olmaktadır. Rain, geceleri ayak sesleri ve küçük bir kızın karanlığı delen kahkahalarını duyar. Kullanılmadığı söylenen odalarda garip ışıklar görür. Müzeye benzeyen evin her şeyi, havası, sessizliği, can sıkıcı hizmetkarları bile soğuk, ruhsuzdur. Bu görkemli zenginliğin arkasında korkunç bir gerçek saklanmaktadır. Ve bu korkunç gerçek Rain'in en değerli düşlerini korkunç kabuslara döndürecektir.
    Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Rain Kitabının Tarama ve Düzenleme bana aittir.Şimşek kitabı alıntı olup yeniden düzenlmiştir.

SABAR, melek cansu ve saadet ucar bunu beğendi.
  2. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Elinde bu serini fırtına ve gökuşağı kıtabı olan varsa paylaşırsa çok sevinırım yada bana yollayın bn tararım :D

3. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

4. nrnklc

nrnklc Well-Known Member

ellerine sağlık nerissa taraman ve düzenlemen için <3

5. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

emeğine sağlık tubacım :canim:
    bakalım dedgın kadar benı etkılıcekmı
    bu yazara bıraz onyargılıyım ama senın anlatımınla merak ettım okucam ;)

6. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Dollanger serisi gibi değil cnm ;)

7. siya_h_ayat

siya_h_ayat Member

teşekkürler...

8. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Çatı serisi unutulmazlarım arasında. Andrews'u severim. Ellerine sağlık Nerissa yine bomba gibisin:)Seriyi çok merak ediyordum. Sağol canım çok makbule geçti:D

9. m_zumrut

m_zumrut New Member

emeğin için teşekkürler

10. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

2 Tane pire gibi çırak geldi başıma bana iş kalmıyor bende boş duracagıma kıtap tarayayım dedim bari :zuhaha::zuhaha::zuhaha::dil:​

11. minik

minik Member

Emeğine sğlık..

12. Gazoz

Gazoz Active Member

kuflu

13. mrm

mrm New Member

V.C.Andrews'in okumadığım iki kitabı. Paylaşım ve emeklerin için sağol.

14. nila

nila New Member

teşekkürler

15. seleniti

seleniti Active Member

Ellerine sağlık Nerissa, çok teşekkürler :)

16. Miss Femma

Miss Femma Active Member

Ben de bu kitapları okumuştum zamanında, ama şimşekten sonrasını okumamıştım.Eğer bulunursa çok sevinirim hakikaten.Teşekkürler nerissa

17. valentin85

valentin85 New Member

teşekkürler

18. mucik24

mucik24 New Member

sağol

19. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

çok teşekkürler

20. isabellaswan

isabellaswan Active Member

Emeği geçenlerin ellerine sağlık.Umarım fırtına ve gökkuşağı da bulunur.

Bu Sayfayı Paylaş