V.C. Andrews - Ruby - Çatıdaki Kıvılcım

'E-Kitap' forumunda angelistic tarafından 26 Nis 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. angelistic

angelistic New Member

V.C Andrews'den klasikleşmiş bir kitap olan Landry ailesi serisinin ilk kitabı 'RUBY'

Tarama ve Düzenleme bana aittir.

Konusu; Ruby'nin yaşamı talihsizliklerle başladı. Onu doğururken ölen annesi hiçbir zaman dolmayacak bir boşluk bırakmıştı. Artık hayatta en önemli varlığı doğaüstü güçlere sahip olan anneannesiydi. Zaman zaman hiç tanımadığı anne ve babasının özlemini çekmekte, ancak yine de elindekilerle mutlu olmaya çalışmaktaydı.
    Ama o küçücük dünyası, tanıştığı yakışıklı genç Paul ile birlikte altüst oluverdi. Sevgisinin yanı sıra yaşadığı inanılmaz olaylar onu gerilimin doruklarına taşıyacaktı...

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.
    password(ŞİFRE): angelistic

ikayrit ve SABAR bunu beğendi.
  2. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

İlk önce bir V.c hayranı olarak çok sevindiğimi belirtmeliyim. Bu yazarın kalemi cidden kayda değer. Umuyorum ki serinin diğer kitaplarıda elinde mevcut ise bizlerle paylaşırsan çok memnun olurum ( oluruz) Emeğine , ellerine sağlık :)

3. angelistic

angelistic New Member

teşekkür ederim Nerissa bende V.C Andrew'i beğenerek okuyorum yorumuna katılıyorum cidden iyi bir yazardı ve yazılarının devam ettirilmesi çok güzel...

bu serinin tek 1 kitabı eksik bende onu da aradım ama bulamıyorum (Landry Serisi 2. Kitap - Kadere İsyan) maalesef ama bi çok kitabı bende mevcut taradıkça paylaşmaya çalışacağım sizlerle.. tekrar teşekkür ederim..

4. urmiaa

urmiaa New Member

tşekkürler

5. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

emeğinize sağllık,çok teşekkürler

6. ozzybuyucusu

ozzybuyucusu New Member

teşekkürler

7. huzami

huzami E-kitap Müdavim

Bu yazarın iki kitabını okumuş ve beğenmiştim bunuda çok beğeneceğimden eminim emeğine sağlık çok teşekkürler

8. angelistic

angelistic New Member

hepinize teşekkür ederim..

9. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Kadere isyan ın kapağı bir yerden tanıdık geldi diyordum bende , bu kitabı alıcaktım ama seri olduğu için vazgeçmiştim çünkü diğer kıt.leri bende yoktu. Bu sitede Ä°nkılap Kitabevi Kadere Ä°syan V.C. ANDREWS fiyatı 8 tl. gittigidiyorda ise 10 tl http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergiler/v-c-andrews-kadere-isyan-50236626 iğilenirsen bakabilirsin cnm :):gül::saygilar:

10. bermer

bermer Well-Known Member

Güzel paylaşımınız için teşekkür ederim.
    Okuması keyifli olacak.. Küflü ailesine hoşgeldiniz! :canim:

11. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

12. Gazoz

Gazoz Active Member

tesekkur

13. hutema

hutema New Member

Teşekkürler

14. angelistic

angelistic New Member

Nerissa teşekkür ederim bikaç yerde bulmuştum netten kitabı ama fiyat burada daha ucuz :)

15. angelistic

angelistic New Member

teşekkür ederim hoşbuldum inşallah :) :Lv:

16. filizy

filizy New Member

teşekkürler

17. anonim

anonim E-kitap Müdavim

yazarin okudugum kitaplarindan biri degil..cok tesekkürler paylastiginiz icin...

18. kadifeşapkalıkız

kadifeşapkalıkız New Member

19. dgray

dgray New Member

Teşekkürler.

20. YuxexesDream

YuxexesDream New Member

emeğinize sağllık

Bu Sayfayı Paylaş