Yeni alan sorumlularımız clondike ve sahara.

'Forum Hakkında' forumunda Özgür tarafından 1 Ara 2011 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Merhaba,

uzun zamandır yeni alan sorumluları konusu açmıyorduk... Uzun süre sonra forumdaki yük sebebiyle değerli iki üyemizi kufluye gönül vermiş arkadaşlarımıza yetki verdik.

clondike ve sahara. ikinize de hayırlı olmasını diliyorum Mutlu forumlar :gül: :Frnds:

2. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

iki değerli arkadaşımızın daha alan sorumlusu olduğunu görmekten mutluluk duyuyorum..
    Zevkli olduğu kadar sorumluluk isteyen bir görev sizleri bekliyor,
    kendi adıma ve küflü ailesi adına hoşgeldiniz diyorum.. ;)

3. clondike

clondike Well-Known Member

Yardım isterim ama... :eek:ff:
    Çok teşekkür ederim. Umarım altından kalkabilirim. :Frnds:

4. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Clondike ve Sahara yeni yetkileriniz hayırlı olsun...

5. Emma

Emma New Member

yeni görevlerinizde başarılar dilerim
    hayırlı olsun

6. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

E kitap benım bu siteyle tanışmama vesli olan şeydir. 2 yıl göz açıp kapayana kadar geçti en azından benım için.:cool: Her zaman benımle ve kuflu alesine katılan yeni arkadaşlarımızdan bir kaç tane beklentim olmuştur.;) 1. Samimiyet. 2. dürüstlük 3. alçakgönüllülük 4.ve en önemliside bir zamanlar hepimizin sıradan bir üye olarak başladıgımızı hatırlaması VE ÜYELERE ONLARDAN BİRİ OLDUĞUNU HİSSETTİRMESİDİR. :gül:. Evet her iki arkadaşada kolay gelsin ve Allah kurtarsın diyerek söze devam ediyorum :füü::füü: Klasik tebrık ederım , yada basit ya modluk gözünde büyütme dersem yalan söylemiş olurum :p:p:p . Açık sözlülükte son noktadayım :zuhaha:. Benım derslerım ve işlerım nedeniyle istediğim kadar aktıf değilim (halada değilim) malesef tüm yükü serra ya vermiştim ki serrada benı yanıltmadı her işe yetişti. Lakın onun da kendi özel hayatını yaşama zamanı geldi de geçti..
    Hep birlikte küflenmek temennisi ile :gül:​

7. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

oooov dostlarım hayırlı olsun:sak sak:
    biliyorumki layıkıyle yerine getirceksiniz görevlerinizi
    sizlere kolay gelsin:)

8. galadriel26

galadriel26 E-kitap Müdavim

Başarılar diliyorum bende, gerçekten zor bir görev ama ikiniz de altından kalkarsınız eminim. Tekrar tebrikler. Serres imizi biraz dinlendirelim.

9. meleksi

meleksi Well-Known Member

hayırlı olsun..başarılar dilerim..

10. ebr

ebr E-kitap Müdavim

Allah kurtarsın diyorum canlar:zuhaha::zuhaha::zuhaha:
    hele de benim gibi acemiler konu açtıkça...

11. ela86

ela86 Well-Known Member

clondike ve sahaa yeni durumunz hayırlı olsun emekleriniz için şimdiden teşekkürler :)

12. zipper

zipper quae nocent docent

yeni göreviniz hayırlı olsun, başarılar dilemiyorum çünkü zaten öylesiniz,tebrikler...:sak sak:

13. alkane

alkane Well-Known Member

Kızlar yeni görevleriniz hayırlı olsun.:sak sak: Kolaylıklar diliyorum.;)
    Bu arada clondike sen nelerin altından kalmışsın canım benim eminim bu görevide başarı ile yürüteceksin:gül:

14. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Yeni sorumluluklarınız hayırlı olsun. :) Bunun şerefine artık şöyle 3 Lynne Graham 5 Maureen Child 8 Robyn Donald eklemek yaraşır..... ;)

15. filik24

filik24 E-kitap Müdavim

Yeni gorevinizde basarılar. Tabi ben yeni sorumluluklarınızın ne olduğunu bilmiyorum bu konuda cahilim ama anladığım kadarıyla zor bir gorevmis. Esim hep "yetki verilmez alınır" der. Sizde bu gorevi almak icin bayağı bir emek ve zaman harcamissiniz. Daha çok yetki almanız dileğiyle.

16. eun sung

eun sung Well-Known Member

clondike ve sahara ikinizede hayırlı olsun tebrik ederim bizim gibi acemilerlede Allah yardımcınız olsun ...:)

17. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Arkadaşlarımız E kitap bölümünde Moderatör oldular. :)Yani oranın düzenine ve işlerine yardımcı olucaklar. Görev zor değil sadece sorumluluk istiyor .İşin en zor kısmıda özel hayatla birlikte yürütmek diyebilirim.:) Özellikle en yoğun bölümümüzün e kitap olduğu düşünülürse. Bizim için yetki vermek yada yetki almak önemli değildir. Asıl önemli olan o yetki ile ne yaptığındır. Çünkü Değişen bizler değil sadece adımızın üstündeki renklerdir...

18. gülay

gülay Well-Known Member

clondike ve sahara. kızarmışsınız ve renkleriniz sizlere yakışmış;yeni görevlerinizde başarılar dilerim...

19. kaliksaren

kaliksaren <b>Don't worry be happy</b>

Hayırlı olsun ve kolay gelsin :)

20. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Hayırlı olsun arkadaşlar.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş