Youtube'a Ağladım butonu eklendi

'Teknoloji Haberleri' forumunda sha. tarafından 28 Nis 2012 tarihinde açılan konu

1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Youtube'a ilginç bir uygulama yapıldı ve "Ağladım" butonu eklendi.

Youtube ilginç bir uygulamaya başvurdu ve YouTube'da videolar için "Beğendim" ve "Beğenmedim" butonlarına alternatif olarak "Ağladım" butonu da ekledi. Youtube'da video izleyenler üzüldüklerini bu buton ile belirtecekler.

Google Chrome kullanıcıları Chrome App Store'den Youtube "I cried button" uygulamasını bilgisayarlarına kurarak bu butona sahip olabilirler. Kurulumdan sonra buton diğer butonların yanında görülecek.

Butonu kullanmak isteyenler Chrome'un uygulama mağazasından uygulamayı yükleyebiliyor. Buton yüklendiğinde diğer YouTube butonlarının yanında yer alıyor. İzledikten sonra sizi duygulandıran veya ağlatan videonun ardından buraya basarak ağladığınızı ifade ediyorsunuz. Duygunuzun şiddetini belirtmek içinse yıldızlar yerine gözyaşı damlalarını işaretliyorsunuz.

Youtube'un proje, duyguları ve karmaşık hisleri dijital içeriğe taşıdığından sanal dünyayı daha insancıl yaptığı düşünülüyor ve kullanıcılardan olumlu eleştiriler alıyor.

2. meleksi

meleksi Well-Known Member

bizde bdlere ekleyelim bu butonu..ben kullanırım..:D

Bu Sayfayı Paylaş