Yunan Tanrıları Aile Ağacı

'Tarih' forumunda sha. tarafından 28 May 2013 tarihinde açılan konu

1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

İki ayrı kaynaktan
    1-

2- vikipediadaki

daha seçilebiliri

2. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Yunan mitolojisine sardiysaniz yandiniz...Kendinizi kurtaramazsiniz..Cekirdek citlemek gibidir zira... Bir tanesiyle ilgili bir sey okurken baska bir isim cikar...Ona bakarken baska birisi..Oradan oraya derken iyice kaptirirsiniz...Tecrübeyle sabit yani:) Aman diyeyim...
    Eline saglik sha...

3. mavikelebek

mavikelebek New Member

Yukarıdaki yazılana katılmamak elde değil.Bir bitkiyi,hayvanı teşhis etmek için ciltlerce yazılmış teşhis anahtarı adı verilen ansiklopedilere bakmak gibi.
    Puzzle'ın parçalarını tamamlamak için uğraşılan serüvenler dizisi.Kendimi define avcısı gibi hissediyorum yunan ve latin klasiklerini okuyunca.3 hafta önce kütüphane de o seriden bir kitap okudum aklımın bir köşesi hep orda.
    Buradan Kabalcı Yayınevi'ne çağrım var:Beni duyuyorsanız Humanıtas serinizi bana bağışlar mısınız?Hediye de olur.Aşık oldum o kitaplara.Tam bir dikkat dağınıklığı mitoloji adı verilen konu!Ve iyi ki var!

4. pasakli_Cadi

pasakli_Cadi New Member

O kadar karmaşık ki. Buna rağmen bir başladınız mı tamamını bitirmek istiyorsunuz. Bitirebiliyor musunuz ? Çok zor. O kadar karmaşık ve kalabalık bir mitoloji ki..

Bu Sayfayı Paylaş