Affedilen erkek yeniden aldatırmı

'Erkekçe' forumunda sha. tarafından 24 Mar 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Her zaman güçlü, yakışıklı ve erkek olduğunu hissettirmeli,

Onunla bir çocukmuş gibi her zaman ilgilenmeli,

Ailesi, çevresi, kendisini eleştirmekten vazgeçmeli,

vesaire vesaire vesaire......

Diyelim kadın tüm bunları başarıyla yaptı. Sizce erkek aldatmazmı yani şimdi?

Belirli bir yaşa gelmiş, kariyer sahibi, cebinde parası, altında arabası, esprili, giyimiyle mükemmel, karizmatik bir erkeğin aldatmaması mümkün mü?

Bence evlenmeden uzun ilişkiler yaşamış erkekler de aldatabilir. Olay uzun süreli olmasında mı yatıyor yoksa?

Tamam bunun bir de karşı tarafı var. Yani birlikte aldattığı kişi olan kadın da var. Yani kadın da aldatıyor.

Ama gene de ; gururlu, şerefli, kendine saygısı olan kadınların yani aldatmayan kadınların suçu ne?

Her gün mükemmel olmak mümkün mü yani? Ya da aman kocam aldatmasın diye mükemmel olmaya çalışmak kadını yıpratmayacak mı? Bir kere erkek aldatmışsa gene aldatır mı sizce?

2. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

erkekten erkeğe , evlilikten evliliğe ve koşullara göre değişir :) , kendi adıma konuşayım bir kere aldatırsam bir daha aldatırım , yine aldatırım yine yine...:)

3. Giallo Rosso

Giallo Rosso New Member

aldatmanın cinsiyeti yoktur kadın erkek fark etmez. kişilik meselesi,eğer bozuksa sık sık arıza verebilir...

4. hilebaz

hilebaz New Member

kendı düşüncem olarak herkes 2.bir şansı hakeder
    ama yınede aldatır cunku arzuya ve tutkuya yenık duser (erkek yada kız farketmez)

5. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

Diyelim ki aldattı sende affettin..Yaptıklarını unutup ona yine aynı gözle bakabilecek misin?Yaraların sızlamayacak mı?Aldatan affedilmeli ve hayatından çıkarılmalı..Affedilmeli çünkü affetmezsen bir ömür yüreğinde onun yarattığı sızıyla yaşarsın..Hayatından çıkarmalısın çünkü bir daha ona aynı gözle bakamazsın,acaba yine yapar mı demeden duramazsın..

6. GüLümSé!

GüLümSé! ●şιιя ρєяιѕι●

Bu hatayı yapma riskini göze aldım.
    Bir kere affettm, Yine devam etti aldatmaya...

Evet aldatır... Ben çok gördüm ve tanık oldum.

7. bebiS

bebiS New Member

Bir kere aldatan, sonra affedilen ki$i tekrar aldatir ( Cinsiyeti ne olursa olsun )

8. Dejavu

Dejavu Member

Kendimden bunu iyi biliyorum.. Bi kızı coq sevdim Farklı sehirlerde oturuyorduk bi süre iyi gitti sonra aldattğını ogrendim Ayrıldık Coq geldı barısalım mı diye pismanım falan dıye 1.5 sene hic tınlamadım ama o 1.5 sene boyncada hayatımda kımse olmadı aklımda hep o vardı takıntı gibi bisey acı cekiyordum Bunu hissediyordm.. O şen şakrak gecen gunlerıne gun eklerken ben hayatımdakı en degerli seyi zamanımı onu dusunerek ve acı cekerek geciriyordum. ve tekrar geldi ondan sonra hayatimda kımse olmadıgını ve hala onu dusundugumu ogrenmıs yalvardı yakardı kabul ettım ve suan hala cıkıyoruz..

Farkettigim 2 şey var
    1.Savmenin ne demek olduğunu öğrendim ve Sevmek mutlu olmak değilmiş onu anladım:)
    2.Daha fazla acı cekiyorm..

Küflü Siyah'nın dediği gibi soru işaretleri her zaman var???
    Örnek: Ona ulaşamadıgın zaman hele birde arada mesafeler varsa...
    Acaba yine aldatıyor mı ? Bu sefer gercekten dogrularımı soyluyor ?
    Seni seviyorum dediğinde bile bunu sorguluyosun ...

O kız hala hayatımda ve hala sevgilim halada onu ılk gunkü gibi seviyorum ama mutlu değilim.... Bunun tek nedeni var Soru işaretleri ????????????

Belki aldatan mutludur aldatılan onu bu kadar cok sevıorken ona tekrar güvendigi icin ...
    Ama aldatılanın işi zor .. varsa aranızda boyle birisi ona allah sabır versin baskada bisey diyemem :))

K.bakmayın biraz uzun oldu ama :p

9. |SuPeRNaTuRaL|

|SuPeRNaTuRaL| <b>»¤Thé End Bєqins¤«</b>

Huylu huyundan vazgeçmez Yine aldatır..
    İnsanın içinde olduktan sonra kendini kontrol edemez..

10. nur_nur

nur_nur New Member

Tekrar yaparmı bılmıyorum ama bır kere benım basıma da geldı affettım cunkı bılmıyorum:D sanıırm cesaretım yoktu cınkı 5 yıllık bır ılıskı ama sımdı daha duzelmıs gıbı yada bana oyle gelıyor bılmıyorum. ahhh erkeklerrr sız cok yaramazsınızzz

11. nur3890

nur3890 Active Member

hadı affettın bence yıne aldatır huylu huyundan vazgecer mı

12. MetinOktay

MetinOktay New Member

erkek bu :D

13. adriana

adriana Active Member

)) affedilen mi? bıçağı daha iyi saplaması için kendi elinle vermek olur bu. vazgeçenden vazgeçilir. diğeri katlanmak olur. ve bu her iki cins için geçerli.

Bu Sayfayı Paylaş