Arif Muti - Tayyimekan

'Kitap tanıtım' forumunda grobstern tarafından 16 Kas 2011 tarihinde açılan konu

1. grobstern

grobstern New Member

Arkadaşlar en son okuduğum kitapı sizlere anlatmak istedim hep merak etmeşimdir doğmadan önce nerde ne yapıyorduk nette kısa bir araştırmadan sonra tayyimekan başlığını buldum ve bu konuda yazılmış bir kitap gördüm aldım okudum harika zahmete girerek kitapın arka kapağından yazanları paylaşıyorum tavsiye ederim

Kaderiniz sizin elinizde… Ama nasıl?
    Beden ve ruh bütünlüğü, ruhun bedenden çıkması, ruhun kaç gram geldiği derken bir şeyi unuttuk: Henüz bir bedene kavuşmamış ruhlar neredeler?
    Zamanın ve mekanın olmadığı bir evren: Tayyimekan. Her evren gibi orada da şifreler, olasılıklar, ırklar ve savaşlar var. Tayyimekan'da; bedene kavuşacak olan bir ruhun heyecanına, imkansızı isteyen bir bilim adamının azmine, yıllar önce oğlunu kaybetmiş bir annenin acısına, bilinmezliğe doğru giden bir bilgenin seyahatine ortak olacaksınız.
    Hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya başlayın, Arif Muti'nin keşfettiği evren hareketleniyor, Tayyimekan efsanesi başlıyor.

facebook.com/neahlar da face sayfaları bence bi bakın

2. caner3742

caner3742 New Member

nası yani yaa şimdi ben bu yaşadıklarımı seçmişmiyim entarasan daha fazla bilgi varmı hacı ya

3. grobstern

grobstern New Member

tabi sana gösterilen kader altarnatiflerinden birini seçiyorsun :D

Bu Sayfayı Paylaş