Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. sorun

sorun Well-Known Member

Perihan58 şifreli olanları nasıl indiriyorsun ben onları hep bilgisayardan indirmek zorunda kaldım.

periza bunu beğendi.
  2. calamity06

calamity06 Active Member

Merhaba arkadaşlar, yıllar önce okuduğum bir kitap vardı: oğlan kızın vasisi oluyordu kızı okuldan almaya gidiyordu,kız mezun olmuş üzerinde forması vardı,önce bir otele oradan da oğlanın evine geliyorlardı,sonra evleniyorlardı ama oğlan kızla ilgilenmeyi bırakıyordu kendini işine veriyordu bankacı mıydı neydi,kız da kursa falan gidiyordu saçını kestiriyordu... Adını hatırlayan olur mu acaba bir ümit sorayım dedim

periza bunu beğendi.
  3. periza

periza Well-Known Member

şifreli olanları ben de indiremiyordum ama dediğim gibi aldatmanın bedelini şifreli olduğu halde indirebildim. Nasıl oldu bilmiyorum.

sorun bunu beğendi.
  4. bernata

bernata Well-Known Member

Merhabalar; aradığınız kitap " Sandra Marton- Hırçın Kız " sanırım.

periza bunu beğendi.
  5. calamity06

calamity06 Active Member

Merhaba,
    cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim. Çok benziyor ikisinin de konusu ama o değil malesef,tekrar teşekkürler

bernata ve periza bunu beğendi.
  6. sorun

sorun Well-Known Member

Maya Banks / Yuva Özlemi kitabını okudum. Bu fakir kızların ultra zengin adamlarla olan limuzin, helikopter, elmaslar, dünyadaki her ülkede sahip olunan malikanelere dakikasında istemem :mad: yan cebime koy :rolleyes: tavırlarından bıkan tek ben miyim acaba? Kızımız Jewel hanımefendinin ismi gibi kalbi de mücevher peh peh peh... Piers abi durmadan kendinden olmayan çocuklara gönüllü sahip çıkıyor :eek: Kitapta beni uyuz eden yerler ise Jewel abla daha düne kadar ekmek alacak parası yok iken kendisine "ama şekerim Karayiplerde oturuyorsunuz nasıl görüşeceğiz" diyen biri Amerika diğeri Yunanistan' da oturan gözü yaşlı eltilerine " özel uçaklarımız" var diyor. Bak bak bak sanki kendi bir gün çalışıp emek harcadı. Kadınlar bu kadar maddiyatçı mı? İkinci sıkıntı finali Piers tipik kazma BD erkeği olarak elindeki babalık testinin yanlış olabileceğini kabul etmiyor sonra da "babası ben olmasam da kabul" diyor. Çocuk senden Piers diye ben bile buradan bağırdım:( finali gerçekler tam anlamıyla ortaya çıkmadan yazar mı kısa kesti yoksa Türkçeye çevrilirken mi kuşa döndü bilmiyorum. Kahve içmeye, kitap almaya, anasını babasını ziyaret ederken limuzin ve helikopter kullanmayan sıradan karakterlerin olduğu BD tavsiyelerinizi bekliyorum :)

periza bunu beğendi.
  7. periza

periza Well-Known Member

forumda filik24 ün çevirdiği bir 5 sayfalık ek varmış onu da okudunuz mu

sorun bunu beğendi.
  8. sorun

sorun Well-Known Member

Bulup okuyacağım teşekkür ederim.

periza bunu beğendi.
  9. periza

periza Well-Known Member

SORUN bende şimdi okuyup bitirdim yuva özlemini. Dediğiniz gibi adama sinir oldum ve zenginliğe ama eric ...:):rolleyes:. Mutlu oldum.

sorun bunu beğendi.
  10. sorun

sorun Well-Known Member

Evet kitapta tek güzel olan Eric. Ama onca sene neden çocuğu hiç aramamış ben olsam sürekli kontrol ederdim. Yazarın uçuk ve saçma hayal gücü ama yine de okuyorum.

periza bunu beğendi.
  11. cr37

cr37 Well-Known Member

Barbara cartlant çarpışan kalpleri okudum cok hosuma gitti tavsiye edebilirim

çitlenbikk ve periza bunu beğendi.
  12. cr37

cr37 Well-Known Member

Arkadaşlar sifreli kitaplari nasil indirebilirim acaba

periza bunu beğendi.
  13. aslK

aslK Member

Merhabalar, yıllar yıllar önce okuduğum bir kitap vardı. Geçenlerde aklıma geldi çok az şey hatırladığım için bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim, bulamadığım için daha da kafayı taktım. Konusu, erkekle kadının gönül ilişkileri var. Kadın hamile kalıyor erkek bebeği istemiyor ve sanırsam kadın terkediyordu. Hatırladıklarım bu kadar. Kitabın adını hatırlayan varsa şimdiden teşekkürler :)

periza bunu beğendi.
  14. periza

periza Well-Known Member

cr37 şifreli kitaplar telefona genellikle inmiyor bilgisayara indirebiliyorsunuz

cr37 bunu beğendi.
  15. periza

periza Well-Known Member

kuzey ışıklarının büyüsü adlı kitabı bulamadım

ssetayf bunu beğendi.
  16. ssetayf

ssetayf Well-Known Member

periza bunu beğendi.
  17. periza

periza Well-Known Member

çok teşekkür ederim ssetayf. filik24 ün çevirdiği iki kız kardeşin masalı harikaydı. filik24 ve ebr ye teşekkürler.

Son düzenleme: 10 Ağu 2017
    Pl1 bunu beğendi.
  18. özse

özse Well-Known Member

Margaret Pargetter in dönüş kitabında kadın hamile kalınca adam onu kovuyor aradığınız kitap olabilr mi?

periza bunu beğendi.
  19. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

ssetayf ve periza bunu beğendi.
  20. periza

periza Well-Known Member

Teşekkürler Pl1

Pl1 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş